Remont cząstkowy nawierzchni dróg gminnych w 2025 roku
Gmina Zawadzkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00267606
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00267606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-29 10:36
- Lokalizacja
- Zawadzkie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f420fc70-1ee0-4e54-bb61-56a9465f0832
- Identyfikator
- 7561860761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267606 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni dróg gminnych w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawadzkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413314
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dębowa 13
1.5.2.) Miejscowość: Zawadzkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-120
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kocot@zawadzkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zawadzkie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni dróg gminnych w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f420fc70-1ee0-4e54-bb61-56a9465f0832
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udzielił zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym zgodnie z przepisami ustawy Pzp.
Zakres planowanego zamówienia jest zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego i obejmuje cząstkowy remont dróg gminnych.
Możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, wraz z określeniem rodzaju oraz wartości tych zamówień. Wartość zamówienia objętego niniejszym postępowaniem została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego i nie przekracza 50% wartości zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0216dc88-3840-4159-8b2e-bfc0ab083ce7
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.7.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu
zadania pn.: Remont cząstkowy nawierzchni dróg gminnych w 2025 roku.
Szczegółowy zakres prac związanych z realizacja zadania obejmuje w szczególności:
1) naprawa pojedynczych uszkodzeń nawierzchni bitumicznych typu średniego i ciężkiego oraz tłuczniowych o powierzchni do 2 m2;
2) naprawa pojedynczych uszkodzeń nawierzchni bitumicznych typu lekkiego, do 5 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: M+ Kacper Materak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9910557098
7.3.3) Ulica: ul. Długa 2B/8
7.3.4) Miejscowość: Schodnia
7.3.5) Kod pocztowy: 46-040
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43972,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |