Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodaowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Blachownia 2
GMINA BLACHOWNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00267610
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00267610/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-29 10:36
- Lokalizacja
- Blachownia, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73991af3-93b6-4b0e-8821-8e39565f4b68
- Identyfikator
- 5732867712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadami
Wykonawcy
1 przyznane
REKO PRIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyszków, PL · lot 0
401 157 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267610 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodaowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Blachownia 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLACHOWNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 22
1.5.2.) Miejscowość: Blachownia
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-290
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blachownia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://blachownia.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://blachownia.logintrade.net/zapytania_email,229619,5834f584e006793e746dc5183541e3b3.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodaowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Blachownia 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73991af3-93b6-4b0e-8821-8e39565f4b68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267610
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Ze względu na przedłużająca się procedurę KIO i konieczność ciągłości pełnienia usługi zostaje zawarta umowa w trybie wolnej ręki
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 401157,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów z nieruchomości zamieszkałych na terenie tutejszej Gminy
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REKO PRIME SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771995696
7.3.4) Miejscowość: Myszków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 401157,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-31| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |