„Bieżące utrzymanie infrastruktury przystankowej w Czechowicach-Dziedzicach”

GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00267622
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00267622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-29 10:38
Lokalizacja
Czechowice-Dziedzice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e585b727-2ee4-4dab-9142-d24d7346a6da
Identyfikator
6521713295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ MOLZabrzeg, PL · lot 0
214 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267622 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Bieżące utrzymanie infrastruktury przystankowej w Czechowicach-Dziedzicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-502

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 31 214 71 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.czechowice-dziedzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czechowice-dziedzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czechowice-dziedzice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Bieżące utrzymanie infrastruktury przystankowej w Czechowicach-Dziedzicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e585b727-2ee4-4dab-9142-d24d7346a6da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039667/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Bieżące utrzymanie infrastruktury przystankowej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179605

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 176666,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia pod nazwą: „Bieżące utrzymanie infrastruktury przystankowej
w Czechowicach-Dziedzicach” obejmuje utrzymanie czystości i porządku przystanków autobusowych na terenie Gminy Czechowice – Dziedzice w szczególności:

- utrzymanie czystości i porządku na przystankach autobusowych,
- utrzymanie czystości wiat przystankowych,
- wykaszanie terenów zielonych wokół przystanków,
- zimowe utrzymanie przystanków tj. odśnieżanie, zapobieganie i łagodzenie śliskości zimowej,
- opróżnianie koszy przy przystankach, dezynfekcja i drobne naprawy
- przycinanie gałęzi,
- pielęgnacja i przycinanie żywopłotów,
- utrzymanie odpowiedniego nawodnienia Zielonej Wiaty oraz Zielonych Ścian,
- utrzymanie czystości Miejsca Obsługi Rowerzystów (MOR).

Szczegółowy zakres opisany jest w specyfikacji usługi, która stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

Szczegółowy zakres usługi zawiera:
− załącznik nr 11 do SWZ – specyfikacja usługi
− załącznik nr 12 do SWZ – projektowane postanowienia umowy, które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GRZEGORZ MOL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6521700223

7.3.3) Ulica: Objazdowa 2

7.3.4) Miejscowość: Zabrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 43-516

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres w miesiącach: do 12 miesięcy

Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy nie wcześniej niż od 1 lipca 2026 r.
Termin zakończenia: do 30 czerwca 2027 r.

Mając na uwadze art. 436 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje planowane terminy wykonania przedmiotu zamówienia w okresie do 12 miesięcy, przy czym rozpoczęcie realizacji nastąpi nie wcześniej niż od 1 lipca 2026 r., a zakończenie do 30 czerwca 2027 r.
Wskazanie terminu rozpoczęcia wykonania świadczenia usługi związanej z bieżącym utrzymaniem infrastruktury przystankowej w dniu 1 lipca 2026 r. wynika z faktu, iż umowa na bieżące utrzymanie infrastruktury przystankowej dobiega końca ostatniego dnia miesiąca czerwca.
Zamawiający informuje, iż przedmiotowe zamówienie jest świadczeniem powtarzającym się okresowo, które ma być spełnione w pewnych, określonych odstępach czasowych, a więc świadczeniem, którego wymagalność następować będzie w ściśle wyznaczonych terminach.
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi