Dostawa suchej karmy pełnoporcjowej dla psów dorosłych, ras średnich i dużych do Wydziału Wspomagającego Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach

CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00267641
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00267641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-29 10:44
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6b5ecb5-d82d-46cc-a6b1-e9c9133fc73c
Identyfikator
5360013119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Karma dla zwierząt domowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267641 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa suchej karmy pełnoporcjowej dla psów dorosłych, ras średnich i dużych do Wydziału Wspomagającego Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011968687

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zegrzyńska 121

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 47 7255257

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@csp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/csp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkolenie Policji

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


szkolenie Policji

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa suchej karmy pełnoporcjowej dla psów dorosłych, ras średnich i dużych do Wydziału Wspomagającego Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6b5ecb5-d82d-46cc-a6b1-e9c9133fc73c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121009/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa karmy dla psów służbowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235498

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 11/26/WW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 351000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa suchej karmy pełnoporcjowej dla psów dorosłych ras średnich i dużych do Wydziału Wspomagającego Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowił załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej "Ustawą", Zamawiający odrzucił ofertę nr 1 złożoną przez Vet Planet Sp. z o.o., ul. Brukowa 36 lok. 2, 05-092 Łomianki, ponieważ była niezgodna z przepisami ustawy.
Wykonawca złożył ofertę podpisaną własnoręcznym podpisem. Zgodnie z art. 63 ust. 2 Ustawy ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Jednocześnie działając na podstawie art. 255 pkt 2 Ustawy, Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ złożona oferta podlegała odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379080 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379080 PLN

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy