Termomodernizacja i przebudowa Domu Ludowego w Zdrochcu
Gmina Radłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00267695
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00267695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-29 10:58
- Lokalizacja
- Radłów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-944d48d1-29d3-4459-bc93-318e270a4de2
- Identyfikator
- 8731001716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267695 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i przebudowa Domu Ludowego w Zdrochcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660915
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Radłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-130
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: /014/ 678-20-44 w.30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-944d48d1-29d3-4459-bc93-318e270a4de21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i przebudowa Domu Ludowego w Zdrochcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-944d48d1-29d3-4459-bc93-318e270a4de2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030561/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Termomodernizacja i przebudowa Domu Ludowego w Zdrochcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, w ramach Priorytetu 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie 7.6 RLKS - Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach wiejskich, Typ projektu A: Infrastruktura kultury.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPI.271.17.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Termomodernizacja i przebudowa Domu Ludowego w Zdrochcu:
2. Przedmiot postępowania obejmuje swoim zakresem wykonanie w szczególności:
Termomodernizację i przebudowę istniejącego budynku Domu Ludowego wraz z wewnętrzną instalacją wodociągową, kanalizacyjną , centralnego ogrzewania, gazową, elektryczną i wentylacji grawitacyjnej.
Adres Inwestycji: DZ. NR 357/1, 357/2, 357/3, obręb Zdrochec 0013, 33-273 Zdrochec GMINA RADŁÓW, POWIAT TARNOWSKI,
Powierzchnie zabudowy: 297,83 m2
Powierzchnia użytkowa: 402,99 m2
Kubatura: 2176 m3
PLANOWANE DO WYKONANIA ELEMENTY ROBÓT
1) Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe – poziom piwnic.
2) Wykonanie podbicia fundamentów ścian piwnic.
3) Roboty budowlane – poziom piwnic.
4) Roboty wykończeniowe poziom piwnic.
5) Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe – poziom parteru.
6) Roboty budowlane – poziom parteru.
7) Roboty wykończeniowe poziom parteru.
8) Roboty budowlane i wykończeniowe – poziom poddasza.
9) Izolacja przeciwwilgociowa i termiczna fundamentów – izolacja pionowa zewnętrzna budynku.
10) Elewacja budynku.
11) Chodnik, opaska z kostki wokół budynku.
12) Rampa stalowa dla osób niepełnosprawnych.
13) Instalacja C.O.
14) Instalacja wentylacji mechanicznej.
15) Instalacja kanalizacji wewnętrznej.
16) Instalacja wody zimnej oraz c.c.w.
17) Instalacja wewnętrzna gazowa.
18) Zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej plus studzienka S1
19) Instalacja elektryczna.
1. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu umowy zawierają dokumenty zamówienia w tym SWZ, Dokumentacja projektowa, załącznik nr 11, STWiORB, załącznik nr 10 oraz Przedmiar robót, załącznik nr 13.
2. Wykonawca zobowiązuje się do :
a) zapewnienie do kierowania robotami osób z uprawnieniami w specjalnościach niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonego zadania oraz prowadzenia dziennika realizacji inwestycji lub dziennika budowy (jeżeli takowy będzie konieczny) we współpracy z Inspektorem Nadzoru (jeżeli zostanie powołany)
b) wykonania przedmiotu umowy zgodnie z wymogami określonymi ww. dokumentach, a także z zasadami profesjonalnej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami i polskimi normami, poleceniami Zamawiającego/ lub działającego w jego imieniu Inspektora Nadzoru.
c) Uzyskania przez Wykonawcę prawomocnej decyzji w sprawie pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego powstałego w związku z realizacją przedmiotowej inwestycji w zakresie wymaganym przepisami oraz wszelkich niezbędnych z tym związanych uzgodnień, zezwoleń, pozwoleń.
Szczegółowy zakres robót określono w załącznikach SWZ tj. przedmiarze robót- zał. nr 13, dokumentacji technicznej – zał. nr 11, STWiORB – zał. nr 10
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45442100-8 - Roboty malarskie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1669110,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2187123,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1669110,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMSON Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762091547
7.3.3) Ulica: Ul. Fabryczna 9
7.3.4) Miejscowość: Niedomice
7.3.5) Kod pocztowy: 33-132
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1669110,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-28| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |