Świadczenie usług cateringowych w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0” z prawem opcji
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00267787
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00267787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-29 11:20
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59c3e070-fa6d-491f-b067-12978bd80138
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267787 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0” z prawem opcji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwm.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59c3e070-fa6d-491f-b067-12978bd801381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0” z prawem opcji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59c3e070-fa6d-491f-b067-12978bd80138
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057087/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Zapewnienie usług cateringowych: przygotowywanie, dostarczanie i podawanie posiłków - DR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.23 Włączenie społeczne - projekty Województwa Małopolskiego, Typ D: Usługi z zakresu teleopieki.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DR-V.272.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2149007 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 116825,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmować będzie realizację usługi cateringowej polegającej na zapewnieniu kompleksowego świadczenia obejmującego: przygotowanie i dostarczenie potraw, zaserwowanie posiłków przez profesjonalną i kompetentną obsługę, zapewnienie stołów, odpowiedniej zastawy stołowej i szkła oraz dekoracji, w zależności od rodzaju spotkania oraz rangi gości, jak również uprzątnięcie po realizacji usługi.
2. Usługi cateringowe będą świadczone w ramach organizowanych przez Zamawiającego spotkań odbywających się w miejscach wskazanych przez Zamawiającego zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Jednorazowe zamówienie będzie mogło obejmować usługi cateringowe świadczone podczas spotkań organizowanych dla min. 5 osób, a max. 200 osób.
3. Zamawiający przewiduje w ramach zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Przedmiot umowy w ramach opcji będzie mógł być realizowany do 12 miesięcy od dnia zakończenia zamówienia podstawowego lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na jej realizację, na warunkach takich samych jak przewidziane dla zamówienia podstawowego.
4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
6. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
7. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.23 Włączenie społeczne - projekty Województwa Małopolskiego, Typ D: Usługi z zakresu teleopieki.
8. Oznaczenie wg CPV:
• 55321000-6 Usługi przygotowywania posiłków,
• 55320000-9 Usługi podawania posiłków,
• 55520000-1 Usługi dostarczania posiłków.
9. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia podstawowego wynosi: 58 412,64 zł netto.
10. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia w ramach prawa opcji wynosi: 58 412,64 zł netto.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu na składanie ofert, tj. do dnia 29.05.2026 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |