Dostawa projektorów multimedialnych, urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268061
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268061/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-29 12:14
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca39f342-da39-421f-86c3-064ec293c3a9
Identyfikator
7240003243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ProjektoryUrządzenia fotokopiująceUrządzenia do gotowania używane w gospodarstwie domowymChłodziarkozamrażarki

Wykonawcy

7 przyznanych

"ARETE"S.C. PIOTR KOWALSKI,MARCIN FORYSIAK, ROBERT SIKORSKIŁódź, PL · lot 0
8966,7 PLN
SHADOK AV PIECHUŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL · lot 1
5608,8 PLN
"ARETE"S.C. PIOTR KOWALSKI,MARCIN FORYSIAK, ROBERT SIKORSKIŁódź, PL · lot 2
20 922,3 PLN
"ARETE"S.C. PIOTR KOWALSKI,MARCIN FORYSIAK, ROBERT SIKORSKIŁódź, PL · lot 3
10 000 PLN
PRZEMYSŁAW ŚLEDŹŁask, PL · lot 4
7749 PLN
SŁAWOMIR SKWARAOpoczno, PL · lot 5
6336,96 PLN
SŁAWOMIR SKWARAOpoczno, PL · lot 6
1690,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268061 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa projektorów multimedialnych, urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET ŁÓDZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-136

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: +48 426355080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@uni.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uni.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1287362

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa projektorów multimedialnych, urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca39f342-da39-421f-86c3-064ec293c3a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268061

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039641/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa sprzętu RTV i AGD, foto, projekcyjnego i kopiującego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182853

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 20/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa projektorów multimedialnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości
minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 7318,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa projektora multimedialnego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 4977,32 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa projektorów multimedialnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 36000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa projektorów multimedialnych z montażem - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzenia wielofunkcyjnego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące

4.5.5.) Wartość części: 10162,61 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kuchenek gazowych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39721100-3 - Urządzenia do gotowania używane w gospodarstwie domowym

4.5.5.) Wartość części: 7000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa chłodziarko-zamrażarek - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagane wartości minimalne parametrów – Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39711110-3 - Chłodziarkozamrażarki

4.5.5.) Wartość części: 2100,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8966,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12391,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8966,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arete s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7270018634

7.3.3) Ulica: ul. Rewolucji 1905 r. nr 82 lok. 10b

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-223

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8966,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5608,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11720,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5608,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Shadok AV Piechuła Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8291629852

7.3.3) Ulica: ul. Wolności 404

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-806

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5608,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20922,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25318,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20922,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arete s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7270018634

7.3.3) Ulica: ul. Rewolucji 1905 r. nr 82 lok. 10b

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-223

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20922,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10579,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arete s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7270018634

7.3.3) Ulica: ul. Rewolucji 1905 r. nr 82 lok. 10b

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-223

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7749,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15373,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7749,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przemysław Śledź OFFIMATI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 727-240-22-94

7.3.3) Ulica: Ostrów-Osiedle 97

7.3.4) Miejscowość: Łask

7.3.5) Kod pocztowy: 98-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7749,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 40

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6336,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9901,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6336,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WiMaKS Skwara Sławomir

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 768-127-75-44

7.3.3) Ulica: ul. Wyszyńskiego 2a

7.3.4) Miejscowość: Opoczno

7.3.5) Kod pocztowy: 26-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6336,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1690,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3099,6 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1690,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WiMaKS Skwara Sławomir

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 768-127-75-44

7.3.3) Ulica: ul. Wyszyńskiego 2a

7.3.4) Miejscowość: Opoczno

7.3.5) Kod pocztowy: 26-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1690,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

4. W zakresie części nr 3 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji:
4.1 Rodzaj i maksymalna wartość opcji – w części nr 3 zamówienie w ramach opcji obejmuje dostawę asortymentu określonego w opisie przedmiotu zamówienia (Formularz cenowy), tożsamego ze sprzętem zaoferowanym przez Wykonawcę w postępowaniu w zakresie podstawowym, w ilości zgłoszonej Wykonawcy przez Zamawiającego w terminie do 14 dni od daty zawarcia umowy, nie większej niż 6 sztuk;
4.2 Warunki realizacji zamówienia, w tym warunki dostawy, gwarancji, płatności dla zamówienia w ramach opcji są takie same jak dla zamówienia podstawowego zgodnie z treścią dokumentacji postępowania oraz treścią oferty złożonej przez Wykonawcę w toku postępowania;
4.3 Okoliczności skorzystania z opcji – zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego, w przypadku zapotrzebowania na wyposażenie jednostek organizacyjnych UŁ w sprzęty stanowiące przedmiot dostawy na podstawie zawartej umowy w ilości większej niż określona w zamówieniu podstawowym (z zastrzeżeniem pkt 4.1);
4.4 Realizacja opcji nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
5. Maksymalna wartość umowy, tj. z uwzględnieniem opcji w maksymalnej wysokości wynosi:
część nr 3 – 38855,70 zł brutto (słownie: trzydzieści osiem tysięcy osiemset pięćdziesiąt pięć złotych siedemdziesiąt groszy) i obejmuje wszelkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia oraz z warunkami stawianymi przez Zamawiającego w tym VAT wg obowiązującej stawki VAT.
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy