Remont więźby dachowej i pokrycia dachowego II części budynku Ośrodka Oświatowo-Szkoleniowego Arkadia w Kazimierzu Dolnym.
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy Arkadia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00268094
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268094/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-29 12:20
- Lokalizacja
- Kazimierz Dolny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62b26e8c-6b95-4c98-9eb2-b7e8813cef4c
- Identyfikator
- 7162799379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268094 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont więźby dachowej i pokrycia dachowego II części budynku Ośrodka Oświatowo-Szkoleniowego Arkadia w Kazimierzu Dolnym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy Arkadia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 60700618000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerniawy, 1
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierz Dolny
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-120
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.mbfo@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: oosarkadia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mbfo.ezamawiajacy.pl/pn/MBFO/demand/276116/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont więźby dachowej i pokrycia dachowego II części budynku Ośrodka Oświatowo-Szkoleniowego Arkadia w Kazimierzu Dolnym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62b26e8c-6b95-4c98-9eb2-b7e8813cef4c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008736/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont więźby dachowej oraz pokrycia dachowego II części budynku Ośrodka Oświatowo-Szkoleniowego Arkadia w Kazimierzu Dolnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MBFO.OR.4660.04.PPSOO-SA.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont więźby dachowej i pokrycia dachowego II części budynku Ośrodka Oświatowo-Szkoleniowego Arkadia w Kazimierzu Dolnym.
Remont więźby dachowej i pokrycia dachowego II części budynku Ośrodka Oświatowo-Szkoleniowego Arkadia w Kazimierzu Dolnym.
Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową (załącznik nr 10 do SWZ) oraz z przedmiarami robót (załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549502,5 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 829899,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 549502,5 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezary Rułka DREWNOLIT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL7162474329
7.3.4) Miejscowość: Żyrzyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 549502,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |