Modernizacja (remont) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 (dawna galeria Kulisiewicza).
MIASTO KALISZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00268095
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-29 12:21
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-363bc904-fced-464a-8132-33c57e52d952
- Identyfikator
- 6180015933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268095 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (remont) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 (dawna galeria Kulisiewicza).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (remont) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 (dawna galeria Kulisiewicza).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-363bc904-fced-464a-8132-33c57e52d952
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037259/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja pomieszczeń Galerii Tarasina przy ul. Kolegialnej 4 – Tarasina 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji (remontu) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 realizowane są w ramach projektu pn. „Nasze dziedzictwo - od Jezuitów do św. Józefa” nr FEWP.07.03-IŻ.00-0058/24-00 w ramach Priorytetu 07 „ Fundusze europejskie na wielkopolskie inicjatywy lokalne” Działania 07.03 „Kultura i turystyka” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203995
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji (remontu) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 przy ul. Kolegialnej 4 (wejście do galerii od ul. Łaziennej) na podstawie dokumentów określonych w pkt 4.5 SWZ.
Roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji (remontu) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 realizowane są w ramach projektu pn. „Nasze dziedzictwo - od Jezuitów do św. Józefa” nr FEWP.07.03-IŻ.00-0058/24-00 w ramach Priorytetu 07 „ Fundusze europejskie na wielkopolskie inicjatywy lokalne” Działania 07.03 „Kultura i turystyka” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.
2. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje kompleksową realizację przedmiotu zamówienia, w szczególności m. in.:
1) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
2) odtworzenie posadzki parteru w formie stropu;
3) montaż nadproży z profili stalowych,
4) wykonanie ścianek działowych;
5) wykonanie nowej instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz ciepłej wody użytkowej;
6) wykonanie instalacji elektrycznej;
7) wykonanie tynków wewnętrznych;
8) roboty malarskie;
9) wykonanie nowych posadzek;
10) przełożenie kostki betonowej od strony dziedzińca przy drzwiach wejściowych;
11) montaż wewnętrznych drzwi oraz drzwi p.poż;
12) montaż stolarki drzwiowej i okiennej;
13) rozbiórka schodów wewnętrznych, wykonanie pochylni;
14) wykonanie ogrodów wertykalnych (zielone ściany z naturalnych roślin);
15) wykonanie podwieszanych sufitów;
16) montaż liczników wejść;
17) wykonanie schodów zewnętrznych z płyt granitowych;
UWAGA:
1) Wykonawca przed wykonaniem schodów zewnętrznych zobowiązany jest uzgodnić kolorystykę płyt oraz kamieni do wykonania schodów z Konserwatorem zabytków.
2) Wykonawca we własnym zakresie i na własny koszt zapewni niezbędne media (m. in. wodę, prąd) do obsługi placu budowy na czas realizacji robót budowlanych.
3) Przedmiotowe postępowanie objęte jest dofinansowaniem zewnętrznym. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji postępów robót na placu budowy nie tylko przez pracowników Zamawiającego i właściwie umocowanych inspektorów nadzoru inwestorskiego, ale również przez osoby trzecie (umocowane w ramach umowy dotyczącej współfinansowania zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212311-9 - Roboty budowlane w zakresie galerii sztuki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45000000-7 - Roboty budowlane
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421141-4 - Instalowanie przegród
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć wskazanej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2237370,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2386501,35 PLN
| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |