Budowa miejsc ukrycia kategorii U-1 dla pracowników i klientów Starostwa Powiatowego w Strzyżowie oraz Wspólnoty Właścicieli Lokali w Nieruchomości przy ul. Przecławczyka 15

Powiat Strzyżowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268126
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268126/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-29 12:26
Lokalizacja
Strzyżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b69eb089-ba19-46bd-b7d0-c197125c4bf9
Identyfikator
8191466273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneUsługi wycinania drzewMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE 'REMBUD' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzyżów, PL · lot 0
5 090 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268126 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsc ukrycia kategorii U-1 dla pracowników i klientów Starostwa Powiatowego w Strzyżowie oraz Wspólnoty Właścicieli Lokali w Nieruchomości przy ul. Przecławczyka 15

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Strzyżowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przecławczyka 15

1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48172765000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strzyzowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.strzyzowski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_strzyzowski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miejsc ukrycia kategorii U-1 dla pracowników i klientów Starostwa Powiatowego w Strzyżowie oraz Wspólnoty Właścicieli Lokali w Nieruchomości przy ul. Przecławczyka 15

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b69eb089-ba19-46bd-b7d0-c197125c4bf9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268126

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055639/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa miejsc ukrycia kategorii U-1 dla pracowników i klientów Starostwa Powiatowego w Strzyżowie oraz Wspólnoty Właścicieli Lokali w Nieruchomości przy ul. Przecławczyka 15

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224177

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.272.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa miejsc ukrycia kategorii U-1 dla pracowników i klientów Starostwa Powiatowego w Strzyżowie oraz Wspólnoty Właścicieli Lokali w Nieruchomości przy ul. Przecławczyka 15”. Planowana jest przebudowa powierzchni istniejących miejsc postojowych na obiekt podziemny (na poziomie -1) w celu utworzenia miejsc ukrycia kategorii U-1 dla pracowników i klientów Starostwa i Wspólnoty Właścicieli Lokali w Nieruchomości przy ul. Przecławczyka 15, z wykorzystaniem w czasie pokoju jako dodatkowe podziemne miejsca postojowe przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowych miejsc postoju na poziomie 0. Zamówienie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres prac obejmuje:
1) Prace projektowe
2) Roboty rozbiórkowe i przebudowa istniejącego uzbrojenia
- rozbiórka istniejących nawierzchni
- rozbiórka istniejących murów i ogrodzenia
- przebudowa istniejącej kanalizacji deszczowej wraz ze studzienkami
- przebudowa istniejącego ziemnego przyłącza energetycznego
- roboty ziemne
3) Roboty konstrukcyjne
- wykonanie posadowienia B37
- wykonanie konstrukcji słupów żelbetowych B37
- wykonanie podciągów żelbetowych B37
- wykonanie słupów żelbetowych B37
- wykonanie ścian żelbetowych gr. 25 cm. B37
- wykonanie płyty żelbetowej gr 30 cm. B37
4) Roboty wykończeniowe i instalacyjne
- wykonanie nawierzchni płyty stropowej wraz z odwodnieniem
- wykonanie izolacji cieplnej ścian
- wykonanie nawierzchni miejsca ukrycia kategorii U-1 na poziomie -1
- wykonanie instalacji wod.-kan. wraz z wykończeniem pomieszczeń: sanitarnych, pomieszczenia socjalnego i pomieszczenia wentylatorni
- wykonanie instalacji elektrycznej z zasilaniem z istniejącego agregatu prądotwórczego
- wykonanie wentylacji mechanicznej nawiewno- wywiewnej
- wykonanie i montaż drzwi stalowych do miejsca ukrycia U-1
- wykonanie ogrodzenia

Zamówienie jest realizowane w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5090000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5090000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5090000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8190001879

7.3.4) Miejscowość: Strzyżów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5090000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane