Remont budynku magazynowego nr 14 w Suwałkach – postępowanie nr 9/RB

Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268165
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268165/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-29 12:33
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e16f9e7c-b938-439b-8dca-9359d4bcae9b
Identyfikator
7392955423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweKładzenie i wykładanie podłógRoboty murarskieTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA IZOTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL · lot 0
2 008 011,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268165 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku magazynowego nr 14 w Suwałkach – postępowanie nr 9/RB

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510698342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Saperska 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziolsztyn.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rziolsztyn.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1279350

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku magazynowego nr 14 w Suwałkach – postępowanie nr 9/RB

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e16f9e7c-b938-439b-8dca-9359d4bcae9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268165

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00474131/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Suwałki. Remont bud. magazynowego nr 14

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158915

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2397090,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku magazynowego nr 14 w Suwałkach.
W ramach zamówienia należy wykonać:
•Roboty budowlane: roboty rozbiórkowe i demontażowe, roboty posadzkowe: warstwy przemysłowe, warstwy wyrównawcze, terakota, gres, roboty murarskie, roboty tynkarskie, roboty w zakresie okładzin ściennych – glazura, roboty wykończeniowe malarskie, szpachlowanie, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie sufitów podwieszanych, wykonanie ścianek działowych z cegły, pozostałe prace budowlane, wykonanie inwentaryzacji schematycznej budynku zgodnie ze wzorem (załącznik do SWZ );
•Roboty sanitarne: roboty rozbiórkowe i demontażowe, opracowanie projektu technicznego branży sanitarnej w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej wyciągowej oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, roboty towarzyszące budowlane i odtworzeniowe, montaż instalacji centralnego ogrzewania poprzez włączenie w istniejącą instalację za rozdzielaczami, oraz wykonanie instalacji z rur stalowych zewnętrznie ocynkowanych, zaprasowywanych i montażem grzejników stalowych płytowych z armaturą, montaż instalacji wody zimnej i ciepłej z rur stalowych podwójnie ocynkowanych wraz z izolacją termiczną w dwóch pomieszczeniach łazienek na parterze z doprowadzeniem instalacji z pomieszczenia węzła cieplnego, montaż kanalizacji sanitarnej z PVC do nowopowstających urządzeń sanitarnych w dwóch pomieszczeniach łazienek na parterze, wykonanie przejść rurociągów w pomieszczeniach mokrych jako wodoszczelne, montaż instalacji wentylacji mechanicznej wywiewnej ze stali ocynkowanej w pomieszczeniach sanitarnych z włączeniem do istniejącego kanału, wykonanie prób szczelności oraz niezbędnych badań i regulacji wszystkich instalacji sanitarnych, izolacja rurociągów;
•Roboty elektryczne: roboty demontażowe, roboty instalacyjne, pomiary i badania odbiorcze.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2, 3, 5, 6, 7, 8 do SWZ.
2.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Budynek nr 14 w Kompleksie Wojskowym przy Alei Wojska Polskiego nr 21, 16-400 Suwałki.
3.Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na okres: minimum 36 miesięcy, maksimum 60 miesięcy.
4.Okres rękojmi: za wady fizyczne 36 miesięcy od chwili odbioru końcowego bez uwag wg art. 568 § 1 K.C.
5.Wykonawca raz w roku w okresie udzielonej gwarancji na przedmiot umowy prowadzić będzie nieodpłatnie przegląd.
6.Wymagany termin wykonania zamówienia: od 150 dni do 210 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2008011,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2700000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2008011,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA IZOTERM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389740540

7.3.3) Ulica: Płociczno-Tartak 90

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-402

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2008011,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane