Zakupy bieżące w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

GMINA BIAŁY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268196
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268196/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-29 12:38
Lokalizacja
Biały Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c12be30-f01f-439c-a9bd-dc35d37efea0
Identyfikator
7361717680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt ratunkowy i awaryjnyŚpiworyUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneMegafonyDefibrylatoryZestawy pierwszej pomocyOdzież ochrony biologicznej i chemicznejPojemniki na wodęOdzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiŁadowarki do bateriiTamy przeciwpowodziowe

Wykonawcy

2 przyznane

DEFENCE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL · lot 0
101 418 PLN
DEFENCE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL · lot 1
69 797 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268196 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakupy bieżące w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312

1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182073197

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialydunajec.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1288966

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakupy bieżące w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c12be30-f01f-439c-a9bd-dc35d37efea0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268196

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049184/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakupy bieżące w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194017

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZPiST.271.6.2026.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zakupy bieżące dla Gminy Biały Dunajec w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

Przedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest „Dostawa wyposażenia i sprzętu”.

Dla części nr 1 o nazwie: „Dostawa wyposażenia i sprzętu” zaplanowano zakupy:
- agregat – 1 szt.,
- śpiwór – 60 szt.,
- nagrzewnica olejowa – 1szt.,
- wentylator – 3szt.,
- latarki – 60 szt.,
- miernik promieniowania nasobny – 6szt.,
- pojemnik elastyczne na wodę – 6 szt.,
- odzież ochronna p.chem. – 36 szt.,
- maska z filtropochłaniaczem – 36 szt.,
- megafon ręczny – 7 szt.,
- powerbank – 5szt.,
- powerbank z ładowaniem solarnym – 5 szt.,
- kamizelka ratunkowa – 6 szt.,
- plecak dla patrolu pieszego KPP – 6 szt.,
- defibrylator + szafka – 3 szt.,
- apteczka – 30 szt.,

Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne jakie muszą spełniać urządzenia i inne niezbędne materiały:

Dla części nr 1 szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Wymagania techniczne dla części 1

Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej oraz w załączniku nr 4 do SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań

4.5.3.) Główny kod CPV: 35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39522540-4 - Śpiwory

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

32343200-1 - Megafony

33182100-0 - Defibrylatory

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

35113410-6 - Odzież ochrony biologicznej i chemicznej

44613500-5 - Pojemniki na wodę

18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

31158100-9 - Ładowarki do baterii

4.5.5.) Wartość części: 101418,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zakupy bieżące dla Gminy Biały Dunajec w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

Przedmiotem zamówienia dla części nr 2 jest „Dostawa wałów przeciwpowodziowych”.

Dla części nr 2 o nazwie: „Dostawa wałów przeciwpowodziowych” zaplanowano zakupy:
- wał, zapora przeciwpowodziowa – 13 szt.,

Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne jakie muszą spełniać urządzenia i inne niezbędne materiały:

Dla części nr 2 szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Wymagania techniczne dla części 2

Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej oraz w załączniku nr 4 do SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212382-0 - Tamy przeciwpowodziowe

4.5.5.) Wartość części: 69797,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101418,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174020,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101418,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Defence Solutions Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540773008

7.3.3) Ulica: ul. Aleja Piłsudskiego 55

7.3.4) Miejscowość: Sulejówek

7.3.5) Kod pocztowy: 05-070

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101418,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69797,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104676,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69797,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Defence Solutions Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540773008

7.3.3) Ulica: ul. Aleja Piłsudskiego 55

7.3.4) Miejscowość: Sulejówek

7.3.5) Kod pocztowy: 05-070

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69797,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy