Dostawa oprogramowania do zarządzania tożsamością i dostępem dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268331
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-29 13:03
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1312a4d3-de21-4e45-914b-0a25e1182044
Identyfikator
6761161205
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania zabezpieczającego

Wykonawcy

1 przyznane

UNITEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
41 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268331 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania do zarządzania tożsamością i dostępem dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514176

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Basztowa 22

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 39 21 338

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@malopolska.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malopolska.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1312a4d3-de21-4e45-914b-0a25e1182044

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania do zarządzania tożsamością i dostępem dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1312a4d3-de21-4e45-914b-0a25e1182044

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117855/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.2 Zakup oprogramowania i urządzeń niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa systemów informatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią jednostkom podległym MUW w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”, realizowany jest w ramach programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki:
art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.

Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki:
Postępowanie nr WL-IV.272.11.2026 o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę oprogramowania typu MDM (Mobile Device Management), oprogramowania centralnego menadżera haseł oraz oprogramowania do zarządzania tożsamością i dostępem w ramach projektu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) pn. „Cyberbezpieczny
Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych” w dniu 26 marca 2026 r. zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 24 marca 2026 r., do godz. 8:00 nie została złożona żadna oferta (dla części I, II i III zamówienia).

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: WL-IV.272.11.2026

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WL-IV.272.26.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 34020,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do zarządzania tożsamością i dostępem w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd - Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”, o minimalnych dopuszczalnych parametrach zawartych w zał. nr 1 do umowy – opis przedmiotu zamówienia/specyfikacja techniczna.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach: załącznik nr 1 – projektowane postanowienia umowy, zał. nr 1 do umowy – opis przedmiotu zamówienia/specyfikacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uniteam Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141951128

7.3.3) Ulica: ul. Jesionowa 15

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-159

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-05-31
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy