Dostawa warzyw i owoców

CENTRUM REHABILITACJI ROLNIKÓW KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO "KRESOWIAK" W HORYŃCU-ZDROJU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268399
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268399/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-29 13:14
Lokalizacja
Horyniec-Zdrój, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3657d174-2aaa-4ce3-ba2f-4893cb3c3f83
Identyfikator
7931001235
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produktyWarzywa przetworzone

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268399 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa warzyw i owoców

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM REHABILITACJI ROLNIKÓW KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO "KRESOWIAK" W HORYŃCU-ZDROJU

1.3.) Oddział zamawiającego: CRR KRUS "KRESOWIAK" W HORYŃCU-ZDROJU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650139878

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SANATORYJNA 2

1.5.2.) Miejscowość: Horyniec-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-620

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 631 34 43

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@crr-horyniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.crr-horyniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://crrhoryniec.ezamawiajacy.pl/pn/CRR-HORY/demand/284766/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa warzyw i owoców

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3657d174-2aaa-4ce3-ba2f-4893cb3c3f83

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268399

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00002237/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa warzyw i owoców

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218435

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.4.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 402000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa warzyw i owoców, rodzaj, zakres i ilość zawiera specyfikacja cenowa wykonawcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15331000-7 - Warzywa przetworzone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stwierdzony przez Zamawiającego (na wskutek wniesienia przez Wykonawcę odwołania, dotyczącego wcześniej prowadzonego postępowania obejmującego taki sam przedmiot postępowania) błąd w dokumentacji postępowania, polegający na dołączeniu wydruków archiwalnych z giełdy Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A., które w zamierzeniu miały ułatwić Wykonawcom wyliczenie jednostkowych cen ofertowych. Tymczasem powyższe wydruki wprowadzają w błąd i mogą mieć wpływ na prawidłowe wyliczenie cen jednostkowych.
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy