Zakup wyposażenia dla Oddziału Neurologii WSP S.A. w Tarnowskich Górach
Powiat Tarnogórski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00268511
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-29 13:33
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5d7223a-4e6d-43f7-b7c4-4183dccb454f
- Identyfikator
- 6452513103
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268511 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia dla Oddziału Neurologii WSP S.A. w Tarnowskich Górach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnogórski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karłuszowiec 5
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 0323813786
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tgpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnogorski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tarnogorski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wyposażenia dla Oddziału Neurologii WSP S.A. w Tarnowskich Górach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5d7223a-4e6d-43f7-b7c4-4183dccb454f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037019/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 przebudowa oddziałów szpitalnych WSP S.A. - zakup wyposażenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233476
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ.272.4.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawa wyposażenia dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego SA w Tarnowskich Górach - Część A – łóżka medyczne i szafki przyłóżkowe2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) formularz ofertowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
3. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy wynosi minimum 24 miesiące od dnia podpisania przez Zamawiającego, Użytkownika (tj. WSP SA) i Wykonawcę bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego.
4. Zamawiający żąda od wykonawcy określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania.
5. Wykonawca przedmiotowe środki dowodowe składa wraz z ofertą.
6.Projekt (Inwestycja) jest objęty dofinansowaniem z dotacji celowej budżetu Państwa utworzonej w celu wsparcia realizacji działań z zakresu polityki rozwoju, stanowiące inwestycyjne zadanie własne jednostki Samorządu Terytorialnego decyzją Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33192100-3 - Łóżka do użytku medycznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33192000-2 - Meble medyczne
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 287188 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawa wyposażenia dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego SA w Tarnowskich Górach - Część B – wózki reanimacyjne/wielofunkcyjne2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) formularz ofertowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
3. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy wynosi minimum 24 miesiące od dnia podpisania przez Zamawiającego, Użytkownika (tj. WSP SA) i Wykonawcę bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego.
4. Zamawiający żąda od wykonawcy określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania.
5. Wykonawca przedmiotowe środki dowodowe składa wraz z ofertą.
6. Projekt (Inwestycja) jest objęty dofinansowaniem z dotacji celowej budżetu Państwa utworzonej w celu wsparcia realizacji działań z zakresu polityki rozwoju, stanowiące inwestycyjne zadanie własne jednostki Samorządu Terytorialnego decyzją Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 24432 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawa wyposażenia dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego SA w Tarnowskich Górach - Część C – wózek do transportu zwłok2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) formularz ofertowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
3. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy wynosi minimum 24 miesiące od dnia podpisania przez Zamawiającego, Użytkownika (tj. WSP SA) i Wykonawcę bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego.
4. Zamawiający żąda od wykonawcy określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania.
5. Wykonawca przedmiotowe środki dowodowe składa wraz z ofertą.
6. Projekt (Inwestycja) jest objęty dofinansowaniem z dotacji celowej budżetu Państwa utworzonej w celu wsparcia realizacji działań z zakresu polityki rozwoju, stanowiące inwestycyjne zadanie własne jednostki Samorządu Terytorialnego decyzją Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33942000-5 - Środki transportu zwłok
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33943000-2 - Podnoszone nożycowo wózki do zwłok
4.5.5.) Wartość części: 10201 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Termin składania ofert upłynął dnia 22 maja 2026 roku o godzinie 08:30. Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta na realizację części A zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Termin składania ofert upłynął dnia 22 maja 2026 roku o godzinie 08:30. Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta na realizację części B zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |