„Dostawa urządzeń i mebli medycznych VII w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00268525
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-29 13:37
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51f8bba0-f397-4e26-9e28-e548a81c1d00
- Identyfikator
- 5482001181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268525 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa urządzeń i mebli medycznych VII w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313348
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bielska 4
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalslaski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51f8bba0-f397-4e26-9e28-e548a81c1d001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa urządzeń i mebli medycznych VII w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51f8bba0-f397-4e26-9e28-e548a81c1d00
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00182993/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.6 Dostawa urządzeń medycznych
2.2.7 Dostawa mebli medycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Modernizacja i doposażenie ZZOZ w Cieszynie w celu realizacji świadczeń onkologicznych i poprawy warunków socjalnobytowych dla pacjenta onkologicznego”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej (...)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1e4fc5bc-6a78-43b2-86b6-c757ef5d1b54
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 905/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych i mebli medycznych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie.
Zamówienie składa się z 5 części:
Część nr 1 – Dostawa foteli operatora
Część nr 2 – Dostawa łóżek szpitalnych bariatrycznych z materacem i szafką
Część nr 3 – Dostawa fotela ginekologicznego
Część nr 4 – Dostawa nebulizatorów
Część nr 5 – Dostawa kapnografu
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33192000-2 - Meble medyczne
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
33192100-3 - Łóżka do użytku medycznego
39143112-4 - Materace
33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ negocjacje z winy Wykonawcy nie doszły do skutku. Wykonawca nie pojawił się na negocjacjach w wyznaczonym terminie, a także nie złożył w wyznaczonym terminie wymaganych zaproszeniem do negocjacji oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia oraz wstępnej kalkulacji ceny za realizację zamówienia.| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |