Kurs „Tworzenie nowoczesnych stron WWW plus CSS HTML w praktyce” w ramach projektu pn.: „Jestem zawodowcem 3.0” w ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach

ZSTiO nr 3

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268561
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268561/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-29 13:44
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f900c18-2c34-45bf-b4f2-1159baafb126
Identyfikator
9541187256
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

1 przyznane

Akademia Edukacji Klaudia BekerTychy, PL · lot 0
16 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268561 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kurs „Tworzenie nowoczesnych stron WWW plus CSS HTML w praktyce” w ramach projektu pn.: „Jestem zawodowcem 3.0” w ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZSTiO nr 3

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000404890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Harcerzy Września 1939 nr 2

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-659

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: technikum12@abramowski.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: abramowski.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kurs „Tworzenie nowoczesnych stron WWW plus CSS HTML w praktyce” w ramach projektu pn.: „Jestem zawodowcem 3.0” w ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f900c18-2c34-45bf-b4f2-1159baafb126

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268561

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00091128/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Kurs tworzenia nowoczesnych stron WWW plus CSS HTML w praktyce w ramach projektu pn.: „Jestem zawodowcem 3.0” w ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Jestem zawodowcem 3.0 – rozwój kształcenia zawodowego poprzez kursy dla uczniów i nauczycieli oraz wsparcie praktycznej nauki zawodu

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202098

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/249/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 45500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu z zakresu „Kurs tworzenia nowoczesnych stron WWW plus CSS HTML w praktyce” dla 10 nauczycieli w ZSTiO nr 3.

2. Program szkolenia powinien uwzględniać zagadnienia:
Moduł 1. Wprowadzenie do pracy na stronie szkoły
Moduł 2. WordPress - panel administracyjny i edycja treści
Moduł 3. Układ strony i podstawowe zmiany wizualne
Moduł 4. Motywy i podstawy HTML/CSS w praktyce
Moduł 5. Wtyczki WordPress i funkcjonalność strony
Moduł 6. Praktyczne poprawki strony www.abramowski.edu.pl
Moduł 7. Samodzielna obsługa strony przez uczestników

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 7 do SWZ.

3. Zamówienie należy zrealizować w terminie: najpóźniej do dnia 22 czerwca 2026 r.,

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Edukacji Klaudia Beker

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6463024891

7.3.3) Ulica: Czysta 11/28

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16100 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-22
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi