Opracowanie kompletnych, wielobranżowych dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla Inwestycji w nieruchomości w Kołobrzegu

Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268574
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-29 13:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c87b28b-a9c8-44eb-b090-24fcf684b796
Identyfikator
5260015277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO - INŻYNIERYJNE ELMARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 1
86 100 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268574 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnych, wielobranżowych dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla Inwestycji w nieruchomości w Kołobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010347026

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Moniuszki 1a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-014

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@fsusr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.fsusr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c87b28b-a9c8-44eb-b090-24fcf684b796

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Osoba prawna typu korporacyjnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnych, wielobranżowych dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla Inwestycji w nieruchomości w Kołobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c87b28b-a9c8-44eb-b090-24fcf684b796

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00316258/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Dokumentacja projektowa - dot. wymiany poziomej i pionowej instalacji wody w piwnicach wszystkich budynków w Kołobrzegu

1.3.14 Dokumentacja Projektowa - dot. likwidacji kriokomory i zmiana sposobu przeznaczenia pomieszczenia na salę ćwiczeń w Kołobrzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FS.ZPN.251.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnych, wielobranżowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji Inwestycji p.n. „Wykonanie prac budowlanych mających na celu zmianę przeznaczenia pomieszczenia kriokomory wraz ze zmianą sposobu użytkowania na salę ćwiczeń”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ p. V oraz PPU dla cz. 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 70000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnych, wielobranżowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji Inwestycji p.n. „Przebudowa instalacji hydrantowej z dostosowaniem do podziału korytarzy dla całego kompleksu sanatoryjnego łącznie z basenem oraz wymianą poziomów wodociągowych w nieruchomości (woda zimna, ciepła i cyrkulacja na poziomie piwnic bud. A1, A2, B1, B2, C, D (cały obiekt z basenem)”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ p. V oraz PPU dla cz. 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 130000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy/uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71487,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71487,60 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Projektowo – Inżynieryjne „ELMARR” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524855799

7.3.3) Ulica: Ciasna 3

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-232

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi