Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i jaj na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268602
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268602/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-29 13:52
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c07a90c-0e70-4824-8c38-e44d66eaf220
Identyfikator
7292610966
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produktyJaja

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268602 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i jaj na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000989465

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podgórna 9/11

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 93-278

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@bs12.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bs12lodz.bip.wikom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c07a90c-0e70-4824-8c38-e44d66eaf220

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i jaj na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c07a90c-0e70-4824-8c38-e44d66eaf220

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268602

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00198025/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i jaj na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BS12.ZP.II.26.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na sukcesywnej dostawie:
Część 1 – warzyw i owoców
zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zamawiającego. transportem własnym do siedziby zamawiającego oraz wniesienie towaru do pomieszczeń magazynowych.
Produkty spożywcze objęte dostawą muszą spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne i zasady systemu HACCP w zakładach żywienia zbiorowego.
Dostarczane produkty muszą spełniać wymagania, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie grup środków przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagania, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2016 r. poz. 1154).
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w SWZ CZĘŚĆ II Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
2. W przypadku użycia nazw własnych ma na celu tylko i wyłącznie przedstawienie oczekiwań jakościowych zamawiającego, których nie sposób określić w inny i wyczerpujący sposób. Użycie nazw własnych stanowi więc podanie maksymalnie wyczerpującej charakterystyki, celem przekazania wykonawcom oczekiwań jakościowych, walorów smakowych, estetycznych, zachowania się podczas obróbki gastronomicznej dla zaoferowanych produktów. Zamawiający informuje równocześnie, że dopuszcza za stosowanie produktów równoważnych w stosunku do ww. produktów. Produkty równoważne, to produkty o parametrach porównywalnych lub lepszych, aniżeli uwzględnione w dokumentach zamówienia. Udowodnienie równoważności leży po stronie wykonawcy. Wykonawca, który zaoferuje produkty równoważne, musi złożyć do oferty wykaz produktów równoważnych. Wykaz produktów równoważnych musi zawierać określone numery pozycji, odpowiadające pozycjom z formularza asortymentowo - cenowego.
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 179315,51 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na sukcesywnej dostawie:
Część 2 – jaj
zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zamawiającego. transportem własnym do siedziby zamawiającego oraz wniesienie towaru do pomieszczeń magazynowych.
Produkty spożywcze objęte dostawą muszą spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne i zasady systemu HACCP w zakładach żywienia zbiorowego.
Dostarczane produkty muszą spełniać wymagania, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie grup środków przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagania, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2016 r. poz. 1154).
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w SWZ CZĘŚĆ II Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
2. W przypadku użycia nazw własnych ma na celu tylko i wyłącznie przedstawienie oczekiwań jakościowych zamawiającego, których nie sposób określić w inny i wyczerpujący sposób. Użycie nazw własnych stanowi więc podanie maksymalnie wyczerpującej charakterystyki, celem przekazania wykonawcom oczekiwań jakościowych, walorów smakowych, estetycznych, zachowania się podczas obróbki gastronomicznej dla zaoferowanych produktów. Zamawiający informuje równocześnie, że dopuszcza za stosowanie produktów równoważnych w stosunku do ww. produktów. Produkty równoważne, to produkty o parametrach porównywalnych lub lepszych, aniżeli uwzględnione w dokumentach zamówienia. Udowodnienie równoważności leży po stronie wykonawcy. Wykonawca, który zaoferuje produkty równoważne, musi złożyć do oferty wykaz produktów równoważnych. Wykaz produktów równoważnych musi zawierać określone numery pozycji, odpowiadające pozycjom z formularza asortymentowo - cenowego.
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja

4.5.5.) Wartość części: 22585,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza:
PPHU DOMAGROL Roman Grobelny
Nagórki 49
99-150 Garbów
NIP: 6661729089,
uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza:
PPHU DOMAGROL Roman Grobelny
Nagórki 49
99-150 Garbów
NIP: 6661729089,
uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy