Świadczenie usługi z zakresu prowadzenia terapii integracji sensorycznej dla dzieci z ukraińskich domów dziecka przebywających w Powiecie Słupskim.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268665
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-29 14:06
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2eba65c2-fcf0-4d04-b91d-cca6366013e5
Identyfikator
8392571775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

Wykonawcy

1 przyznane

Sandra CholewińskaReblino, PL · lot 0
18 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268665 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi z zakresu prowadzenia terapii integracji sensorycznej dla dzieci z ukraińskich domów dziecka przebywających w Powiecie Słupskim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598410196

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pcpr.slupsk.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc Społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi z zakresu prowadzenia terapii integracji sensorycznej dla dzieci z ukraińskich domów dziecka przebywających w Powiecie Słupskim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eba65c2-fcf0-4d04-b91d-cca6366013e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FERS „Deinstytucjonalizacja ukraińskiej i polskiej pieczy zastępczej”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W związku z zawarciem umowy na kontynowanie działań wsparcia z zakresu terapii integracji sensorycznej dzieci z ukraińskiej pieczy zastępczej udzielono zamówienie publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 (w związku z art. 214 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Dotychczasowe wsparcie z zakresu terapii integracji sensorycznej na rzecz dzieci z ukraińskich domów dziecka przebywających na terenie powiatu słupskiego było realizowane w miejscu pobytu dzieci przez pracownika zatrudnionego na umowę zlecenie. Od maja zmianie ulega źródło finasowania zgodnie z pismem DD-V.55.57.2026.2.VD koszty poniesione od 1 maja będą podlegały refinansowaniu ze środków FERS w związku z tym zapewniając ciągłość działania wsparcia dzieci planowano przeprowadzić postępowanie z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/U/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12736,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi z zakresu prowadzenia terapii integracji sensorycznej dla dzieci z ukraińskich domów dziecka przebywających w Powiecie Słupskim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sandra Cholewińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0

7.3.3) Ulica: Koszalińska 2b

7.3.4) Miejscowość: Reblino

7.3.5) Kod pocztowy: 76-251

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi