Świadczenie usług polegających na wykonaniu badań laboratoryjnych w ciągu dróg woj. na terenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu Oddziałów Terenowych w Oleśnie, Grodkowie i Głubczycach w 2026 roku
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00268817
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-29 14:29
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fbcbf61-d8f2-43ed-9671-80b1aad40e24
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268817 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług polegających na wykonaniu badań laboratoryjnych w ciągu dróg woj. na terenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu Oddziałów Terenowych w Oleśnie, Grodkowie i Głubczycach w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 127
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-231
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774591800
1.5.8.) Numer faksu: 774581352
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdw.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl lub poprzez adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_opole w tym dokumentacja dostępna do pobrania pod wskazanym adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/12879271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
administracja samorządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług polegających na wykonaniu badań laboratoryjnych w ciągu dróg woj. na terenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu Oddziałów Terenowych w Oleśnie, Grodkowie i Głubczycach w 2026 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fbcbf61-d8f2-43ed-9671-80b1aad40e24
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027721/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Świadczenie usług polegających na wykonaniu badań laboratoryjnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie ZDW w Opolu w 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209044
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WP.3211.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 140536,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Świadczenie usług polegających na wykonaniu badań laboratoryjnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu Oddziałów Terenowych w Oleśnie, Grodkowie i Głubczycach w 2026 roku” zgodnie z warunkami SWZ.
Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień:
71.90.00.00-7 – usługi laboratoryjne.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) odwierty z określeniem stopnia zagęszczenia MMA:
– sprawdzenie grubości poszczególnych warstw,
– oznaczenie gęstości objętościowej,
– wolna przestrzeń w nawierzchni,
– wskaźnik zagęszczenia,
2) badanie ekstrakcji mieszanki mineralno-asfaltowej wraz z właściwościami fizycznymi:
– pobranie próbki do badań,
– gęstość objętościowa referencyjna,
– zawartość wolnej przestrzeni w mieszance mineralno-asfaltowej,
3) akceptacja recept bitumicznych:
– sprawdzenie merytoryczne recepty,
– sprawdzenie właściwości próbki pobranej z odcinka:
a) skład ziarnowy,
b) zawartość lepiszcza,
c) oznaczenie gęstości objętościowej referencyjnej,
d) zawartość wolnej przestrzeni,
e) ITSR odporność na działanie wody i mrozu,
f) odporność na koleinowanie,
4) badanie płytą VSS bez przeciwwagi,
5) odwierty do głębokości 1,0m w celu określenia:
– warstw konstrukcyjnych drogi,
– parametrów nośnych,
6) badanie na koleinowanie wraz z odwiertem,
7) pomiar równości podłużnej nawierzchni metodą profilometryczną
– wskaźnik IRI dla jednego pasa ruchu,
8) badania FWD – ugięcia nawierzchni,
9) badanie sczepności warstw 2x odwiert plus kpl. badań x1 warstwa,
10) pobranie próbek: badania destruktu na zgodność z Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 23 grudnia 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz.2468),
11) badania próbek destruktu na zaw. substancji met. uproszczona na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych oraz badanie wg normy Destrukt PN EN 13108-8,
12) badanie wytrzymałości próbek na ściskanie warstwy grunto-cementu:
– pobranie próbek,
– badanie 3 szt. próbek po 7 dniach,
– badanie 3 szt. próbek po 28 dniach
13) badanie oznakowania poziomego dla całego okresu użytkowania dla barwy białej:
– wartość współczynnika β, Qd, RL,
14) badanie współczynnika tarcia met. TWO (na jednym pasie 1 km).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71900000-7 - Usługi laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122840,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122840,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122840,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Badań Inżynierskich Labor Aquila Paweł Słaboński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5731519819
7.3.3) Ulica: Nowa Wieś, ul. Działkowa 15
7.3.4) Miejscowość: Poczesna
7.3.5) Kod pocztowy: 42-262
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122840,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uzupełnienie informacji podanej w sekcji 8.3): Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia: do dnia 15.12.2026 r. (z zastrzeżeniem zadeklarowanego przez wykonawcę w formularzu oferty terminu przystąpienia do wykonania badań).Wskazanie daty dziennej jest uzasadnione obiektywną przyczyną, to jest konieczność wykonywania badań dla zadań, które kończą się w miesiącu grudzień 2026 r.
| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |