Modernizacja budynku po byłym przedszkolu w Krasnem

Gmina Rejowiec Fabryczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00268828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-29 14:31
Lokalizacja
Rejowiec Fabryczny, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb00f127-f73c-4c33-bc0a-5f2aa3067dba
Identyfikator
5632158413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAW MRÓZKrasnystaw, PL · lot 0
578 975 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268828 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku po byłym przedszkolu w Krasnem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rejowiec Fabryczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198043

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska

1.5.2.) Miejscowość: Rejowiec Fabryczny

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-170

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminarejowiecfabr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarejowiecfabr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.gminarejowiecfabr.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku po byłym przedszkolu w Krasnem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb00f127-f73c-4c33-bc0a-5f2aa3067dba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079087/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja świetlicy w Krasnem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja realizowana w ramach interwencji I.13.1. LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent wdrażania LSR - z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198052

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja obejmuje: wydzielenie pomieszczenia WC dla niepełnosprawnych, powiększenie pomieszczenia Hall, wykonanie pochylni dla niepełnosprawnych przy wejściu do budynku. Szczegółowy zakres robót wewnętrznych: naprawa tynków i wykonanie wykładzin, uzupełnienie podłoży z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowych i termicznych oraz posadzek w pomieszczeniach kuchnia, pomieszczenie wielofunkcyjne, łazienka, WC dla niepełnosprawnych, wykonanie nowych podłóg oraz posadzek, wykładzin ścian w pomieszczeniach łazienki, kuchnia oraz w części pomieszczenia wielofunkcyjnego, wymiana stolarki wewnętrznej, parapety wewnętrzne, malowanie pomieszczeń. W zakresie robót zewnętrznych przewiduję się: wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, położenie tynku elewacyjnego, naprawę cokołu z wykonaniem opaski przeciwwilgociowej. Wykonanie remontu schodów zewnętrznych wraz z pochylnią dla osób niepełnosprawnych. W zakresie instalacji kanalizacyjno-sanitarnej – przegląd i naprawa istniejących przyłączy, doprowadzenie instalacji do pomieszczeń.
Wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej. Wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej od przyłącza gazowego w szafce gazowej z gazomierzem i zaworem głównym zainstalowanym na zewnętrznej ścianie budynku do kotła gazowego c.o. i c.w.u. w pomieszczeniu technicznym oraz do kuchni gazowej czteropalnikowej w pomieszczeniu kuchnia.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisuję załączona dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 578975,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1514259,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 578975,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641006803

7.3.3) Ulica: Kołowrót 22

7.3.4) Miejscowość: Krasnystaw

7.3.5) Kod pocztowy: 22-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 578975,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane