„Dostawa podstawowych materiałów zużywalnych do laboratorium na podstawie umowy ramowej.”
Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00268841
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268841/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-29 14:33
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7d60a5d-bcce-4ee6-85dc-c73943e7b295
- Identyfikator
- 8943140523
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00268841 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa podstawowych materiałów zużywalnych do laboratorium na podstawie umowy ramowej.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020671635
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stabłowicka 147
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-066
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.sopanska@port.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.port.org.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/port1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa podstawowych materiałów zużywalnych do laboratorium na podstawie umowy ramowej.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7d60a5d-bcce-4ee6-85dc-c73943e7b295
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268841
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207280
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.64.2026
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umowy ramowej zawartej w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na
dostawy podstawowych materiałów zużywalnych do laboratorium do realizacji zadań badawczych w ramach środków
własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Przedmiot zamówienia składa się z jednej części, zwanej również
w dalszej części SWZ zadaniami: Część 1 pn. Pakiet 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami
Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.W postępowaniu zostały złożone dwie oferty:
oferta nr 1 złożona przez Central Fluidsystems Sp. z o.o., ul. Graniczna 186/9, 54-516 Wrocław, która to została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych tj. oferta jest niezgodna z przepisami ustawy oraz na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) PZP tj. jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
oferta nr 2 złożona przez Alfachem Sp. z o.o., ul. Unii Lubelskiej 3, 61-249 Poznań, która to została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) PZP tj. jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |