Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chodlu
Gmina Chodel
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269117
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-30 13:03
- Lokalizacja
- Chodel, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ddcfaa0-40b4-41bf-b521-95b4694597a5
- Identyfikator
- 7171801271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269117 z dnia 2026-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chodlu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodel
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 24
1.5.2.) Miejscowość: Chodel
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-350
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 8277310
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminachodel.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodel.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ddcfaa0-40b4-41bf-b521-95b4694597a51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chodlu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ddcfaa0-40b4-41bf-b521-95b4694597a5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049355/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chodlu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”, Działania 3.6 Gospodarka odpadami w sektorze publicznym (typ projektu 1, 3, 4) Priorytetu III Ochrona zasobów środowiska i klimatu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 Zgodnie z umową nr FELU.03.06-IZ.00-0021/25-00 o dofinansowanie Projektu: „Budowa Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chodlu”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00069947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1726760,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem inwestycji jest budowa i rozbudowa istniejącego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chodlu polegająca m. in. na:
- wykonaniu robót rozbiórkowych (nawierzchnie, ogrodzenie, demontaż istniejącego budynku kontenerowego),
- przebudowie istniejącego budynku (ściana przeciwpożarowa, przebudowa konstrukcji w celu wzmocnienia ścian budynku, nowe otwory okienne i drzwiowe)
- budowie wiaty na odpady (konstrukcja stalowa: zadaszenie na słupkach stalowych i stalowych belkach, pokrycie dachu oraz poszycie ścian z blachy trapezowej)
- wykonaniu niezbędnych instalacji wewnętrznych i zewnętrznych (instalacja kanalizacji deszczowej ze szczelnymi zbiornikami na wody deszczowe, instalacje elektryczne wraz z przeciwpożarowym wyłącznikiem bezpieczeństwa, instalacja wodociągowa wraz z hydrantem, instalacja systemu nadzoru wideo VSS),
- wykonaniu elementów zagospodarowania terenu (utwardzenia terenu, drogi dojazdowe, miejsca postojowe, waga, ogrodzenie)
- dostawie wyposażenia (kontener KP7 otwarty – 2 szt., kontener KP7 zamknięty – 4 szt., pojemnik na odpady 1100 l – 6 szt.)
UWAGA:
Postępowanie nie dotyczy budowy budynku socjalnego dla obsługi PSZOK (szatni, węzła sanitarnego i zaplecza dla pracowników, zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej oraz gazowej), instalacji elektrycznych w terenie, instalacji fotowoltaicznej, ścieżki edukacyjnej. Część projektu dotycząca powyższego zakresu została udostępniona przez Zamawiającego w celu kompleksowego ujęcia przedsięwzięcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262522-6 - Roboty murarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1514347,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4737960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1514347,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GUGAŁA BUDOWNICYWO SPÓŁKA Z OGRANIVCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DARIUSZ GUGAŁA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 541710895
7.3.4) Miejscowość: KAWĘCZYN
7.3.5) Kod pocztowy: 24-350
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1514347,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |