Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie – drugie postępowanie

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W CZARNKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269131
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269131/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-31 11:37
Lokalizacja
Czarnków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c80d81be-f96c-48c0-b882-3edebfcd1bc1
Identyfikator
7631906618
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneLampy i oprawy oświetlenioweŻarówki elektryczneSystemy oświetleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

WŁODZIMIERZ PIESIAKSzczecinek, PL · lot 0
86 963,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269131 z dnia 2026-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie – drugie postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W CZARNKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285126

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 60

1.5.2.) Miejscowość: Czarnków

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mck@czarnkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mck.czarnkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305858

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie – drugie postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c80d81be-f96c-48c0-b882-3edebfcd1bc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269131

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00570093/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wyposażenie MCK w Czarnkowie w nowoczesną aparaturę i sprzęt techniczny do poprawy jakości, dostępności i poziomu wydarzeń artystycznych organizowanych w mieście Czarnkowie i Ziemi Czarnkowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn.: „Wyposażenie Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie w nowoczesną aparaturę i sprzęt techniczny do poprawy jakości, dostępności i poziomu wydarzeń artystycznych organizowanych w mieście Czarnkowie i Ziemi Czarnkowskiej”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027, Priorytet 08 Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231992

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/3/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie - drugie postępowanie”, która została szczegółowo opisana w zakresie przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami minimalnymi stawianymi przez Zamawiającego w załączniku nr 5 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Przedmiot zamówienia finansowany jest z realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie projektu pn.: „Wyposażenie Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie w nowoczesną aparaturę i sprzęt techniczny do poprawy jakości, dostępności i poziomu wydarzeń artystycznych organizowanych w mieście Czarnkowie i Ziemi Czarnkowskiej”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027, Priorytet 08 Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR), Działania 08.01 Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych strategiach Rozwoju (RLKS) ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

31510000-4 - Żarówki elektryczne

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86963,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86963,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86963,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Muzyczna Accord

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6730017080

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86963,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy