Modernizacja kuchni w budynku B Przedszkola nr 2 w Świebodzicach
PRZEDSZKOLE NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTERGACYJNYMI IM. JANA PAWŁA II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269132
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-31 11:43
- Lokalizacja
- Świebodzice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bc54700-5894-4429-8b50-fd55f62f24c8
- Identyfikator
- 8842727422
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269132 z dnia 2026-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kuchni w budynku B Przedszkola nr 2 w Świebodzicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTERGACYJNYMI IM. JANA PAWŁA II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021400134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księcia Bolka 17
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: patrycja.pytlak@swiebodzice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.przedszkole2.swiebodzice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swiebodzice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kuchni w budynku B Przedszkola nr 2 w Świebodzicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bc54700-5894-4429-8b50-fd55f62f24c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00211688/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja kuchni w budynku B Przedszkola nr 2 w Świebodzicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211690
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP2.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kuchni w budynku B Przedszkola nr 2 w Świebodzicach.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje: roboty rozbiórkowe ścian, posadzek, instalacji wodno-kanalizacyjnej, okapu wentylacyjnego oraz instalacji elektrycznej, wykonanie posadzek, wykonanie okładzin ściennych, uzupełnienie tynków, malowanie ścian, wykonanie sufitów z płyt gipsowo-kartonowych, wymiana stolarki drzwiowej, malowanie stolarki okiennej, demontaż urządzeń sanitarnych, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, montaż nowych urządzeń sanitarnych, wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej, wykonanie instalacji elektrycznej, zakup i montaż wyposażenia kuchni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2026-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |