Budowa systemu mobilności indywidualnej pieszo-rowerowej w tym ścieżek rowerowych w Gminie Lubrza na potrzeby podniesienia jej atrakcyjności i rozwoju gospodarczego
GMINA LUBRZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269136
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-31 12:04
- Lokalizacja
- Lubrza, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b99bef8f-5e44-452b-b538-fe53476f23b2
- Identyfikator
- 9271888775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Wykonawcy
2 przyznane
ANDRZEJ KWIATKOWSKIŚWIEBODZIN, PL · lot 0
615 312,42 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIŚWIEBODZIN, PL · lot 1
2 132 676,71 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269136 z dnia 2026-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa systemu mobilności indywidualnej pieszo-rowerowej w tym ścieżek rowerowych w Gminie Lubrza na potrzeby podniesienia jej atrakcyjności i rozwoju gospodarczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBRZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OSIEDLE SZKOLNE 13
1.5.2.) Miejscowość: Lubrza
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-218
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lubrza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubrza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b99bef8f-5e44-452b-b538-fe53476f23b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa systemu mobilności indywidualnej pieszo-rowerowej w tym ścieżek rowerowych w Gminie Lubrza na potrzeby podniesienia jej atrakcyjności i rozwoju gospodarczego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b99bef8f-5e44-452b-b538-fe53476f23b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022148/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa systemu mobilności indywidualnej pieszo-rowerowej w tym ścieżek rowerowych w Gminie Lubrza na potrzeby podniesienia jej atrakcyjności i rozwoju gospodarczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach polityki spójności 2021–2027. Projekt realizuje Cel Polityki 5: Europa bliżej obywateli.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187577
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa systemu mobilności indywidualnej pieszo-rowerowej w Gminie Lubrza jako alternatywa dla publicznego transportu zbiorowego – Odcinek I Boryszyn – Staropole (niebieski na mapce poglądowej)- o długości około 950 m - w tym same roboty to 630 m,- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- nawierzchnie z kostki brukowej betonowej,
- pobocza z kruszywa łamanego,
- elementy ulic - krawężniki betonowe, obrzeża
- humusowanie z obsianiem,
- infrastruktura towarzysząca, wiata, ławki, stojaki na rowery,
- znaki, tablice, malowanie linii na jezdni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 882000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Budowa ścieżek rowerowych w Gminie Lubrza na potrzeby podniesienia atrakcyjności i rozwoju gospodarczego – Odcinek III Lubrza – do granicy Lasu (zielony na mapce poglądowej) - o długości długość 3,7 km [na tym odcinku cześć ścieżki w terenie zabudowanym biegnie po istniejącym asfalcie (tam tylko oznakowanie)] - w tym zakres robót zgodny z dokumentacją projektową,- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- nawierzchnie z betonu asfaltowego,
- nawierzchnie z kostki brukowej betonowej.
- elementy ulic- krawężniki betonowe, obrzeża, przepusty,
- humusowanie z obsianiem,
- regulacja pionowa studzienek, słupa,
- znaki, tablice, malowanie linii na jezdni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 1668385,75 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 615312,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 858540,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 615312,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLASTER ANDRZEJ KWIATKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9271418756
7.3.3) Ulica: PODMIEJSKA 17
7.3.4) Miejscowość: ŚWIEBODZIN
7.3.5) Kod pocztowy: 66-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615312,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 225 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2132676,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2600000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2132676,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLASTER ANDRZEJ KWIATKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9271418756
7.3.3) Ulica: PODMIEJSKA 17
7.3.4) Miejscowość: ŚWIEBODZIN
7.3.5) Kod pocztowy: 66-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2132676,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 225 dni
| 2026-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |