Dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu

SZPITAL CHORÓB PŁUC W ORZESZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269149
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269149/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-31 15:42
Lokalizacja
Orzesze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e74b0dd2-7167-4aa4-8fcf-3de39a4c72ba
Identyfikator
6351571599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego

Wykonawcy

1 przyznane

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL · lot 0
155 564,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269149 z dnia 2026-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL CHORÓB PŁUC W ORZESZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276184500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gliwicka 37

1.5.2.) Miejscowość: Orzesze

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-180

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalorzesze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalorzesze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e74b0dd2-7167-4aa4-8fcf-3de39a4c72ba

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e74b0dd2-7167-4aa4-8fcf-3de39a4c72ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269149

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042714/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego wraz z najmem pomp

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu. Specyfika¬cję dos¬taw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówie¬nia („Formularz oferty”), a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do niniejszej specyfikacji („Formularz cenowy”).

2. Dostarczony towar winien posiadać aktualne atesty (świadectwa dopuszczenia do obrotu, świadectwa jakości) do każdej serii wyrobu medycznego. Dokumenty winny być okazane przez Wykonawcę na każde żądanie Zamawiającego. Dostawa max. do 48 godz. od chwili zamówienia drogą e-mail. Wykonawca dokona kompletnych dostaw do działu farmacji szpitalnej. Dostawa
w godzinach 7:00 – 13:00.

Dostawy będą się odbywać transportem na koszt Wykonawcy wg zasad ustalonych w umowie.

3. Termin realizacji: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy lub do wyczerpania ilości albo wartości umowy w zależności od tego co nastąpi pierwsze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138851,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155564,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155564,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 243183096

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155564,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy