Świadczenie usług kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w związku z realizacją projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu” finansowanego z FESL 2021-2027
MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269157
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-31 19:08
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90cb5fd4-a92c-43f0-9f32-6a3bcff6cdc9
- Identyfikator
- 6260004392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269157 z dnia 2026-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w związku z realizacją projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu” finansowanego z FESL 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana III Sobieskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzeum.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.bytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muzeum_bytom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w związku z realizacją projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu” finansowanego z FESL 2021-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90cb5fd4-a92c-43f0-9f32-6a3bcff6cdc9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051140/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Kompleksowy wielobranżowy nadzór inwestorski w związku z realizacją projektu pn. „Modernizacja infrastruktury Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FESL.08.07-IZ.01-085B/23 - Modernizacja infrastruktury Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126903
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP-U-1/2026/UE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy na świadczenie usług kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w związku z realizacją zadań pn. „Przebudowa i modernizacja gmachu wystawowego Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu” oraz „Wykonanie 3 wystaw stałych Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu” finansowanych z FE SL 2021-2027, w ramach którego zostaną wykonane:
a) roboty budowlane związane z przystosowaniem infrastruktury obiektu do nowych wystaw stałych i poprawienie dostępności strefy wejściowej skrzydła wystawowego Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu zlokalizowanego przy pl. Jana III Sobieskiego 2 w Bytomiu oraz wykonanie modernizacji elewacji skrzydła wystawowego od strony pl. Jana III Sobieskiego 2.
b) realizacja trzech wystaw w budynku Muzeum Górnośląskiego tj. wystawy archeologicznej, wystawy etnograficznej i wystawy przyrodniczej w oparciu o wykonane dokumentacje projektowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216499,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 819999,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216499,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojtyła Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6521723595
7.3.3) Ulica: ul. Przybyły 10/4
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216499,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-09-30| 2026-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |