ZP/8/2026 - dostawa sprzętu informatycznego, licencji oraz pozostałych sprzętów dla potrzeb ZPO Szpitala Joannitas w Pszczynie (po unieważnieniu cz. 1 i 2 z ZP/6/2026)_dot. części 2.

Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269180
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269180/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-01 05:54
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-947fdd6f-dbeb-4348-b0e9-5ce51c1f8d79
Identyfikator
6381522246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

'INFO-LIDER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
107 010 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269180 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP/8/2026 - dostawa sprzętu informatycznego, licencji oraz pozostałych sprzętów dla potrzeb ZPO Szpitala Joannitas w Pszczynie (po unieważnieniu cz. 1 i 2 z ZP/6/2026)_dot. części 2.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276581253

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul.dr. W. Antesa 11

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.pszczyna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP/8/2026 - dostawa sprzętu informatycznego, licencji oraz pozostałych sprzętów dla potrzeb ZPO Szpitala Joannitas w Pszczynie (po unieważnieniu cz. 1 i 2 z ZP/6/2026)_dot. części 2.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-947fdd6f-dbeb-4348-b0e9-5ce51c1f8d79

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269180

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Modernizacja polegająca na remoncie wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia i sprzętu medycznego w celu dostosowania pomieszczeń piętra VIII oraz IX na potrzeby Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Szpitala Joannitas w Pszczynie”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D, Inwestycja D4.1.1

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166178

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W prowadzonym wcześniej postępowaniu w trybie podstawowym o sygnaturze: ZP/6/2026 nie złożono żadnej oferty, a postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 Ustawy w dn. 17.03.2026r.

Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki – art. 304-306 ustawy, w związku z art. 305 pkt. 2) ustawy, który stanowi: „Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: 2) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówieniu nie zostały w istotny sposób zmienione;”

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/8/2026_cz.2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 68181,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZP/8/2026 - dostawa sprzętu informatycznego, licencji oraz pozostałych sprzętów dla potrzeb Zakładu Pielęgnacyjno
Opiekuńczego Szpitala Joannitas w Pszczynie (po unieważnieniu cz. 1 i 2 z ZP/6/2026). Kod CPV: 30200000-1 Urządzenia komputerowe, 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dla części nr 2) znajduje się w Załączniku nr 1.2 do Zaproszenia do złożenia oferty – Formularzu Cenowym, natomiast szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do Zaproszenia do złożenia oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Info Lider Sp. z o. o,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342484926

7.3.3) Ulica: ul. Małachowskiego 45

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-689

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107010,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy