Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

Gmina Rymanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269185
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 07:09
Lokalizacja
Rymanów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ac50650-7268-4e01-a4fe-850f0ea880ea
Identyfikator
6842377352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeNaprawa dachówKładzenie dachów bitumicznych

Wykonawcy

1 przyznane

EMIL BAIDAKrosno, PL · lot 0
115 620 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269185 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rymanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mitkowskiego 14A

1.5.2.) Miejscowość: Rymanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-480

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rymanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rymanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ac50650-7268-4e01-a4fe-850f0ea880ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ac50650-7268-4e01-a4fe-850f0ea880ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012341/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209500

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres realizacji: remont pokrycia dachowego z papy na budynku Urzędu Gminy w Rymanowie,
ul. Mitkowskiego 14a, obejmujący:
a) pokrycie dachu papą termozgrzewalną wierzchniego krycia – ok. 600m2,
b) wymianę obróbek blacharskich attyk ze stelażem – ok. 171mb.
Zakres zamówienia obejmuje usunięcie i utylizację materiałów z rozbiórek i demontaży.
Zakres ilościowy zamówienia znajduje się w załączonej dokumentacji technicznej, przedmiarze robót.
Uwaga.
Przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie definiuje ostatecznego zakresu prac. Błędy w przedmiarze nie stanowią podstawy do roszczeń finansowych.
Wykonawca jest zobowiązany do wyceny na podstawie załączonej dokumentacji technicznej.
Zalecane jest dokonanie wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261910-6 - Naprawa dachów

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115620 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212017,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115620 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABE Budownictwo EMIL BAIDA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180634009

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115620 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane