„Promocja Wrocławia podczas wydarzenia sportowego „Super Mecz 2026””
WROCŁAWSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269203
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 07:32
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12f9e57b-a485-4990-b43d-9d9b74f37861
- Identyfikator
- 8982271904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269203 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Promocja Wrocławia podczas wydarzenia sportowego „Super Mecz 2026””
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WROCŁAWSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520737117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wystawowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-618
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 534 766 862
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@wroclaw.travel
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroclaw.travel/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
inny zamawiający
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Promocja Wrocławia podczas wydarzenia sportowego „Super Mecz 2026””2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12f9e57b-a485-4990-b43d-9d9b74f37861
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Feelmotion Sp. z o.o. na podstawie odrębnego stosunku prawnego, posiada wyłączne prawa umożliwiające zapewnienie świadczenie usług promocyjnych w ramach wydarzenia sportowego, które stanowi towarzyski mecz piłki nożnej z udziałem pierwszych drużyn klubów Manchester United oraz AC Milan, który odbędzie się w dniu 15 sierpnia 2026 r. na stadionie Tarczyński Arena Wrocław przy alei Śląskiej 1 we Wrocławiu oraz posiada wyłączne prawo umożliwiające rozpowszechnianie nazwy, wizerunku, logotypu lub innych elementów identyfikacji w związku i w celu organizacji we Wrocławiu ww. towarzyskiego meczu piłki nożnej. Mając na uwadze powyższe Feelmotion Sp. z o.o. jest wyłącznym wykonawcą zdolnym do realizacji zamówienia, którego przedmiotem jest realizacja świadczeń promocyjnych w ramach ww. wydarzenia sportowego, w rozumieniu przepisu art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZWR/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 250000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest promocja przez Wykonawcę Miasta Wrocławia jako atrakcyjnej destynacji turystycznej podczas wydarzenia sportowego pod nazwą „Super Mecz 2026” (dalej: „Wydarzenie”), które odbędzie się w dniu 15 sierpnia 2026 r. na stadionie Tarczyński Arena Wrocław przy alei Śląskiej 1 we Wrocławiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341000-6 - Usługi reklamowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Feelmotion Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520737117
7.3.3) Ulica: ul. Ceramiczna 1/104,
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-150
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-25| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |