Oprac. kompleks. dokument. bud. – wykon. w oparciu o PFU wraz z uzysk. decyzji o pozw. na budowę dla inwestycji przeb. budynku Centrum Kultury Marysin położ. przy ul. Korkowej 119/123 w Warszawie.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269216
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269216/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 07:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a28c12f1-6ba7-4350-be0f-afc8c9fe1a50
Identyfikator
9520007786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269216 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Oprac. kompleks. dokument. bud. – wykon. w oparciu o PFU wraz z uzysk. decyzji o pozw. na budowę dla inwestycji przeb. budynku Centrum Kultury Marysin położ. przy ul. Korkowej 119/123 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-667

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 022 277 35 00

1.5.8.) Numer faksu: 022 277 35 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.zgn@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgn-wawer.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność lub współwłasność m.st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Oprac. kompleks. dokument. bud. – wykon. w oparciu o PFU wraz z uzysk. decyzji o pozw. na budowę dla inwestycji przeb. budynku Centrum Kultury Marysin położ. przy ul. Korkowej 119/123 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a28c12f1-6ba7-4350-be0f-afc8c9fe1a50

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269216

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051570/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja budynku przy ul. Korkowej 119/123 - projekt

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 260/NZ/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 809007,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na:
3.2.1. Zakres zamówienia obejmuje:
1) wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej (budowlanej i wykonawczej),
2) wykonanie kosztorysów inwestorskich, sporządzonych metodą szczególową, w wersji pdf i ath,
3) wykonanie kosztorysów ofertowych, sporządzonych metodą szczegółową, w wersji pdf i ath,
4) wykonanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
5) wykonanie Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia,
6) ustalanie z Zamawiającym rozwiązań technicznych i zastosowanych materiałów, które mają być przyjęte w dokumentacji,
7) uzyskanie uzgodnień, opinii i decyzji niezbędnych do realizacji przedmiotu umowy, w tym ewentualnych, niezbędnych odstępstw,
8) opracowanie koncepcji projektu architektoniczno – budowlanego, niezbędnego do złożenia wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę i uzyskanie jej akceptacji przez Zamawiającego,
9) złożenie wniosku o pozwolenie na budowę po akceptacji przez Zamawiającego projektu architektoniczno – budowlanego,
10) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę,
11) przekazanie Zamawiającemu decyzji o pozwoleniu na budowę;
12) przekazanie opracowanej kompletnej dokumentacji Zamawiającemu w formie papierowej w 3 egzemplarzach i w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym,
13) pełnieniem nadzorów autorskich w ramach opracowanej dokumentacji projektowej przy realizacji robot budowlanych.
14) udzielanie opinii i odpowiedzi na pytania wykonawców, dotyczące sporządzonej Dokumentacji, pisemnie w terminie 2 dni od otrzymania pytania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu została złożona jedna oferta, podlegająca odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 656820,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 656820,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 656820,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi