Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2147P na odcinku m. Pobiedziska – m. Główienka”.

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269218
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269218/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 07:46
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-536be7a9-b5a2-4bd6-999e-0268acfc27fe
Identyfikator
7772367112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269218 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2147P na odcinku m. Pobiedziska – m. Główienka”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631281080

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielona 8

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-851

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2147P na odcinku m. Pobiedziska – m. Główienka”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-536be7a9-b5a2-4bd6-999e-0268acfc27fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269218

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038130/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Opracowanie dokumentacji na rozbudowę drogi powiatowej nr 2147P na odcinku m. Pobiedziska – m. Główienka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.261.2.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2147P na odcinku m. Pobiedziska – m. Główienka”.
Zakres opracowania obejmuje budowę drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi powiatowej w miejscowości Pobiedziska oraz Główienka wraz z wzmocnieniem oraz poszerzeniem istniejącej nawierzchni jezdni do szerokości 6,0 m, na odcinku o długości ok. 0,9 m – od drogi zlokalizowanej na działce o nr ewid. 45/26, obręb Główienka (km ok. 5+070) do azylu dla pieszych i rowerzystów w rejonie skrzyżowania drogi powiatowej nr 2147P z ulicą Sandaczową (km ok. 5+955).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi