„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W CHLEWISKACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269259
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-01 08:09
Lokalizacja
Chlewiska, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da27126f-0d5c-4728-8094-eecf4c417daf
Identyfikator
7991949742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneUrządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowejRóżne urządzenia i produkty medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269259 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego,
serwerów i sprzętu komputerowego
w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W CHLEWISKACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141740466

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 4 A

1.5.2.) Miejscowość: Chlewiska

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-510

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chlewiskaspzoz@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spzozchlewiska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da27126f-0d5c-4728-8094-eecf4c417daf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego,
serwerów i sprzętu komputerowego
w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da27126f-0d5c-4728-8094-eecf4c417daf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209406

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego, która została opisana w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.
Zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ Wykonawca ma dostarczyć:
a) aparat do elektroterapii/ultradzwięków -1 szt;
b) lampę do naświetlań promieniowaniem widzialnym, podczerwonym lub ultrafioletowym - 1 szt;
c) stół i tablicę do ćwiczeń manualnych -1 szt;
d) rotory do ćwiczeń kończyn górnych i kończyn dolnych -2 szt;
e) lodówkę z monitoringiem temperatury -1 szt;
f) aparat do drenażu limfatycznego Z RĘKAWKAMI , KAMIZELKĄ I DUŻE ROZMIARY I DUŻA MOC -1 szt;
g) ergometr do prób wysiłkowych powyżej 150 KG -1 szt;
h) bieżnię do prób wysiłkowych powyżej 150 KG -1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33123000-8 - Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty” Zamawiający zamierzał na powyższe zadanie przeznaczyć kwotę w wysokości 69.000,00 zł. Oferta z najniższą ceną opiewała na kwotę 78.669,40 zł brutto.
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy