Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.
Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269280
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-01 08:21
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7a6dd2c-11be-4928-8706-0177f8380c84
- Identyfikator
- 356378582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269280 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 13
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 395 85 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lsolarz@zdp.wieliczka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7a6dd2c-11be-4928-8706-0177f8380c841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Przedmiotem działania Zarządu Dróg Powiatowych w Wieliczce jest wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych na terenie powiatu wielickiego w rozumieniu ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7a6dd2c-11be-4928-8706-0177f8380c84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018259/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 ( tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217826
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 265990,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika pod nazwą inwestycyjną: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz. nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. na długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, gmina Wieliczka w istniejącym pasie drogowym drogi powiatowej nr 2036K wraz z poszerzeniem jezdni drogi powiatowej z 5,50m do 6,00m na długości przedmiotowego odcinka. Roboty budowlane mogą zostać rozpoczęte na podstawie Zaświadczenia (AB.6734.1.835.2025.W) z dnia 22 września 2025 roku – budowa chodnika wciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz. nr ew. 64) na odcinku od dz. nr ew. 101/3 do końca dz. nr ew. 404 w m. Chorągwica, gm. Wieliczka.
Opis przedmiotu zamówienia obejmuje:
- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze
- budowę chodnika
- budowę zjazdów
- budowę kanalizacji deszczowej
- poszerzenie jezdni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 425000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 433054,71 PLN
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |