Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

Powiat Gorzowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269321
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-01 08:36
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28fbbd16-1798-44ff-abfb-4be2c0daac80
Identyfikator
5992775852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269321 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gorzowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967314

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pankiewicza 5-7

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatgorzowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorzowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28fbbd16-1798-44ff-abfb-4be2c0daac80

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28fbbd16-1798-44ff-abfb-4be2c0daac80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042396/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 - 2027 (FERC)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.9.2026.TCz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 285964,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Celem wdrożenia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie kompleksowej infrastruktury IT obejmującej zasilacze awaryjne UPS, przełączniki sieciowe, system klasy NDR (Network Detection and Response) oraz deduplikator danych. Realizacja zamówienia ma zapewnić wysoką dostępność, bezpieczeństwo oraz wydajność środowiska teleinformatycznego Zamawiającego, zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Za wysoka cena oferty
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy