Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych powiatu kartuskiego – zamówienie podobne nr 1
Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269380
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-01 08:55
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12d5030a-e6c7-4352-9b39-90714e7ae1d2
- Identyfikator
- 5891648543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269380 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych powiatu kartuskiego – zamówienie podobne nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 26
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586810715
1.5.8.) Numer faksu: 586811522
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdpk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kartuzy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie Powiatu Kartuskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych powiatu kartuskiego – zamówienie podobne nr 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12d5030a-e6c7-4352-9b39-90714e7ae1d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001765/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych powiatu kartuskiego – zamówienie podobne nr 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia zgodnie z przepisami ustawy z dnia
11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) w trybie zamówienia z wolnej ręki w oparciu o art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, ponieważ dotychczasowemu wykonawcy robót, wyłonionemu w trybie podstawowym bez negocjacji proponuje się wykonanie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Ewentualne udzielenie przedmiotowego zamówienia było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości; (zamówienie w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, ogłoszenie o zamówieniu nr ogłoszenia: 2025/BZP 00484992 z dnia 20.10.2025 r. – roboty budowlane).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fb7a47e4-4ba6-470d-8a43-43765c998dfa
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP4.26.02.23.2026.SP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych powiatu kartuskiego – zamówienie podobne nr1.
Na roboty związane z wykonaniem remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu Kartuskiego składają się:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni przy użyciu frezarki do naw. bitumicznych
- wykonanie oczyszczenia i skropienia wyciętego miejsca nawierzchni
- wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm, bądź innej grubości w zależności od głębokości wykonywanej naprawy
- zabezpieczenie połączeń starej nawierzchni i wykonanej naprawy poprzez oblanie krawędzi asfaltem
Roboty będą prowadzone na sieci dróg powiatowych będących w zarządzie tut. Zarządu Dróg powiatowych wraz zabezpieczeniem miejsca prowadzenia robót i właściwym jego oznakowaniem. Prace ww. mają być wykonywane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepisami.
UWAGI:
1. Materiały i urządzenia niezbędne do realizacji prac zapewnia Wykonawca.
2. Prace należy wykonać w oparciu o specyfikacje techniczne stanowiące załącznik nr 1 do zaproszenia.
3. Przedmiar robót:
1) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-bitumiczną gr. 4 cm wraz z rozbiórką istniejącej nawierzchni poprzez frezowanie, oczyszczeniem i skropieniem wyfrezowanego podłoża emulsja asfaltową (łaty o powierzchni powyżej 100m2): 1500,00 m2;
2) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-bitumiczną gr. 4 cm wraz z rozbiórką istniejącej nawierzchni poprzez frezowanie, oczyszczeniem i skropieniem wyfrezowanego podłoża emulsja asfaltową (łaty o powierzchni od 20m2 do 100m2): 1500,00 m2;
3) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-bitumiczną gr. 4 cm wraz z rozbiórką istniejącej nawierzchni poprzez frezowanie, oczyszczeniem i skropieniem wyfrezowanego podłoża emulsja asfaltową (łaty o powierzchni od 1m2 do 20m2): 2000,00 m2;
4)Zużycie mieszanki mineralno-asfaltowej powyżej 100kg/1m2 (łaty o grubości większej od 4cm) :110,00 t.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "DROMOS" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191303880
7.3.3) Ulica: Gdańska 26
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.5) Kod pocztowy: 83-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 501225 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |