Budowa oświetlenia ulicy Jerzego Wróblewskiego w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269390
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269390/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-01 08:58
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-802bd3ba-f037-4eba-95d7-0e5520cbe4bf
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269390 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicy Jerzego Wróblewskiego w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicy Jerzego Wróblewskiego w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-802bd3ba-f037-4eba-95d7-0e5520cbe4bf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269390
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00095271/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Oświetlenie terenów Miasta: Budowa oświetlenia ul. Jerzego Wróblewskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180929
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego ulicy Jerzego Wróblewskiego w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Inwestycja obejmuje działki nr: 31/1, 18/4, 18/3 - własność Miasta Inowrocław, wraz z odcinkiem drogi wewnętrznej zlokalizowanej na działkach nr 17/23, 14/8, 13/8 – własność Miasta Inowrocław.
Ulica posiada częściowo nawierzchnię tymczasową, utwardzoną.
2. Zakres robót obejmuje:
1) budowę linii kablowej oświetlenia YAKY 4x25 mm2 z bednarką stalową ocynkowaną, zamontowanie słupów stalowych ocynkowanych wys. 7 m - 17 szt.
z wysięgnikami 1 m i oprawami typu LED o mocy 48 W - 17 szt., o parametrach nie gorszych niż wskazane w dokumentacji;
2) podłączenie do szafki oświetleniowej zasilanej ze złącza kablowo-pomiarowego typu SKP4-2P zgodnie z warunkami przyłączenia do sieci;
3) uporządkowanie terenu do stanu pierwotnego;
4) wykonanie badań i pomiarów;
5) wykonanie pełnej obsługi geodezyjnej wraz z inwentaryzacją powykonawczą;
6) sporządzenie dokumentacji powykonawczej w 2 egz.
3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) kabel oświetleniowy należy ułożyć w rurach osłonowych;
2) w celu redukcji mocy w porze nocnej należy zastosować oprawy z reduktorami mocy lub przekaźnik czasowy do sterowania mocą pojedynczej oprawy LED (oprawa LED musi być wyposażona w sterowanie 1-10 V DC);
3) wskazane w dokumentacji oprawy zostały dobrane dla potrzeb oblicze fotometrycznych;
4) redukcja mocy opraw oświetleniowych w porze nocnej powinna się odbywać według następującego harmonogramu:
• od zmierzchu do godz. 2200 – 100 % mocy,
• od godz. 2200 do 2400 – 70 % mocy,
• od godz. 2400 do 500 – 60 % mocy,
• od godz. 500 do świtu – 100% mocy.
5) Zamawiający wymaga dostarczenia i zamontowania opraw o parametrach nie gorszych niż wskazane w dokumentacji oraz przed zamontowaniem przedstawienia do uzgodnienia modelu słupa i oprawy.
4. Do Wykonawcy należy :
1) pisemne zgłoszenie robót w Gazowni w Inowrocławiu na min. 7 dni przed ich rozpoczęciem;
2) wstrzymanie prac w przypadku natrafienia na niezinwentaryzowaną sieć gazową lub uszkodzenia sieci gazowej i niezwłoczne powiadomienie Pogotowia Gazowego (tel. 992) lub Gazowni w Inowrocławiu (tel. 52 356 58 21);
3) w pobliżu istniejącej sieci gazowej prace ziemne należy wykonywać ręcznie. Należy zachować przykrycie gazociągu 0,8 – 1,2 m i zachować wszystkie wymagane odległości od istniejącej/projektowanej sieci gazowej;
4) zgłoszenie inspektorowi nadzoru inwestorskiego i Zamawiającemu oraz pozostałym gestorom sieci rozpoczęcie prac.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące załącznik nr 11 do niniejszej SWZ oraz jej integralną część. Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym - przed złożeniem oferty wszystkie ilości należy zweryfikować na podstawie dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110454,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182573,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110454,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZUBARGA BUILDING GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851485158
7.3.3) Ulica: ul. Transportowca 31
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110454,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca wykona przedmiot umowy w terminie do 60 dni, licząc od dnia zawarcia umowy.| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |