Naprawa nawierzchnio-izolacji na moście w km 40+486 drogi wojewódzkiej Nr 747 w m. Kamień
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269416
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269416/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-01 09:07
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa613ab9-4ffa-4443-8209-3e12f4d9751e
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269416 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa nawierzchnio-izolacji na moście w km 40+486 drogi wojewódzkiej
Nr 747 w m. Kamień
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,226554,e547d90daa4b84dcdbf8036c020a4fb6.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa nawierzchnio-izolacji na moście w km 40+486 drogi wojewódzkiejNr 747 w m. Kamień
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa613ab9-4ffa-4443-8209-3e12f4d9751e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269416
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098548/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 ZDW w Lublinie Remont nawierzchni chodnika – most przez Wisłę w m. Kamień
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171170
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZU.371.24.2026.dk
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2072771,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zamówienia pn.: „Naprawa nawierzchnio-izolacji na moście w km 40+486 drogi wojewódzkiej Nr 747 w m. Kamień”.
2. Przedmiotem zamówienia jest naprawa nawierzchnio-izolacji na moście.
Zakres prac dotyczy:
1) Naprawy cało-powierzchniowej nawierzchni z pęcherzami.
2) Wymiany rozszczelnionych dylatacji pozornych.
3) Naprawy lokalnych uszkodzeń nawierzchni w okolicy latarni.
4) Naprawy miejsc spękanych betonu.
Roboty wskazane w pkt. 4) zlecone zostaną na zasadach prawa opcji w rozumieniu art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zakres i zlecenie ich wykonania zależeć będą od potrzeb Zamawiającego.
Zamawiający powiadomi pisemnie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jej zakresie, sukcesywnie podczas wykonywania prac objętych przedmiotem zamówienia.
Rozliczenie za roboty objęte prawem opcji nastąpi na podstawie faktycznie wykonanych ilości robót.
3. Celem zamówienia jest naprawa uszkodzeń (pęcherze i pęknięcia izolacjo-nawierzchni epoksydowo-poliuretanowej gr.5mm)
4. Charakterystyka obiektu.
Most jest obiektem dziesięcio-przęsłowym o konstrukcji stalowej wykonanej w postaci trójkomorowego dźwigara skrzynkowego, zamkniętego pomostem stalowym w postaci płyty ortotropowej.
Całkowita długość mostu wynosi 1.026,60m.
Charakterystyczne dane w przekroju poprzecznym mostu:
- pasy ruchu 2x(3,50+2,50)=12,00m
- chodnik wyniesiony zewnętrzny 4,86+2,36=7,22m
- szerokość całkowita przęsła 19,94m
5. Charakterystyka zadania.
Naprawa nawierzchnio-izolacji obejmuje:
1) Naprawę cało-powierzchniową nawierzchni z pęcherzami.
- usunięcie całej izolacjo-nawierzchni,
- 2-3 dni suszenia przypowierzchniowego betonu,
- nałożenie warstwy specjalistycznego gruntu przeciwko podciąganiu kapilarnemu wilgoci (bez posypki kwarcowej) – 0,4 kg/m2,
- następnego dnia doszczelnienie betonu drugą warstwa gruntu,
- wykonanie 1,5 mm grubości „warstwy pływającej” podwyższającej elastyczność systemu,
- odtworzenie 6mm grubości izolacjo-nawierzchni w dwóch warstwach z zasypem kwarcem frakcji 0,8-1,2mm (2 x 5kg/m2, drugi zasyp z kwarcem w kolorze istniejącym na obiekcie).
2) Wymiany rozszczelnionych dylatacji pozornych:
- usunięcie starego wypełnienia dylatacji skurczowych,
- ponowne nacięcie dylatacji (oczyszczające) po śladzie z odkurzaczem,
- wciśnięcie sznura rozprężnego polipropylenowego,
- zagruntowanie wiążące resztki kurzu gruntem żywicznym,
- wypełnienie dylatacji trwale elastycznym poliuretanowym.
3) Naprawa lokalnych uszkodzeń nawierzchni w okolicy latarni:
- usunięcie izolacjo-nawierzchni,
- usuniecie odspojonego betonu chodnika,
- uzupełnienie betonu zaprawą PCC lub żywicą z piaskiem kwarcowym.
4) Naprawa miejsc spękanych betonu.:
- nacięcie i pogłębienie pęknięcia,
- gruntowanie żywicą epoksydową,
- zalanie pęknięcia żywicą epoksydowo-poliuretanową.
6. Dokumenty dostosowane są do zidentyfikowanych potrzeb osób z niepełnosprawnościami i zgodna z koncepcją uniwersalnego projektowania, opartego na ośmiu regułach:
1) użyteczności dla osób o różnej sprawności,
2) elastyczności w użytkowaniu,
3) prostym i intuicyjnym użytkowaniu,
4) czytelnym informacjom,
5) tolerancji na błędy,
6) wygodnym użytkowaniu bez wysiłku,
7) wielkości i przestrzeni odpowiedniej dla dostępu i użytkowania,
8) percepcji równości.
Jako obiekt publiczny, nie posiada ograniczeń dostępności przez wszystkich uczestników ruchu drogowego, do czego obligują obowiązujące przepisy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2447825,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2447825,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2447825,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLOOR SYSTEM Sławomir Leduchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 011841774
7.3.3) Ulica: Bajkowa 8
7.3.4) Miejscowość: Michałówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-462
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2447825,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |