Świadczenie usług informatycznych i serwisowych dla Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o.
Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269420
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 09:08
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c249685-2785-4d7a-92c0-c19be11aa419
- Identyfikator
- 8421770610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269420 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług informatycznych i serwisowych dla Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 222007697
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybickiego 30
1.5.2.) Miejscowość: Miastko
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalmiastko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalmiastko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4c249685-2785-4d7a-92c0-c19be11aa4191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług informatycznych i serwisowych dla Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c249685-2785-4d7a-92c0-c19be11aa419
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200237
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 03/TP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszej umowy jest świadczenie na rzecz zamawiającego usług informatycznych i serwisowych dla Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o., takich jak poniżej:
1. Serwis i konfiguracja sieci LAN, WAN
2. Monitorowanie i eliminacja zagrożeń programowych i fizycznych pracy sieci i systemów informatycznych
3. Serwis i konfiguracja serwerów – na bieżąco oraz na zlecenie i po konsultacji z zamawiającym
a. AD
b. Windows Serwer
c. Linux
4. Serwis i konfiguracja stacji roboczych
5. Konfiguracja urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery, czytniki, urządzenia wielofunkcyjne)
6. Pomoc użytkownikom w obsłudze oprogramowania systemowego biurowego i aplikacyjnego
7. Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania antywirusowego lub innego dodatkowego oprogramowania użytkowego.
8. Zmiana lokalizacji sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
9. Nadzorowanie i analiza pracy związanej z usługami informatycznymi świadczonymi na rzecz Szpitala przez pracowników firm zewnętrznych.
10. Przygotowanie dokumentacji, pism i prowadzenie korespondencji z komórkami szpitala przez pracowników firm zewnętrznych
11. Udział w nadzorze nad całością prac związanych z informatyzacją placówki zleceniodawcy, w tym konsultacje w ramach projektów dotyczących wdrożeń informatycznych
12. Analizowanie i opiniowanie ofert sprzętu, oprogramowania i usług informatycznych pod kątem przydatności i zastosowania w placówce zleceniodawcy.
13. Konsultowanie i przygotowanie SIWZ do postępowań zakupowych w zakresie informatyzacji placówki
14. Branie udziału w spotkaniach naradach dotyczących informatyzacji placówki
15. Współpraca z działami i komórkami szpitala z zakresie koniecznym dla prawidłowej działalności placówki
16. Administrowanie i konfiguracja sprzętów i systemów informatycznych z wyłączeniem zakresu usług zabezpieczonego aktualnie podpisanymi umowami serwisowymi tj. będących pod opieką autorską i serwisową firm trzecich
17. Obsługa oraz pomoc w bieżących problemach specjalistycznych w momencie kiedy zamawiający zapewni kontrakty serwisowe do tych programów
18. Możliwość udziału w kontroli i nadawaniu uprawnień dla użytkowników będących pracownikami i współpracownikami zleceniodawcy na podstawie otrzymanych od administratora danych osobowych lub inspektora danych osobowych
19. Stosowanie się do wymagań i procedur dotyczących ochrony danych osobowych
20. Współudział w pełnieniu roli administratora systemów informatycznych i współpraca z IODO w zakresie zachowania bezpieczeństwa informacji
21. Monitorowanie i zarządzenie systemem kopii zapasowych
22. Fizyczne inspekcje głównych serwerowni , nie rzadziej niż 2 razy w tygodniu
23. W przypadku wystąpienia awarii krytycznej, której nie da się rozwiązać zdalnie, wymagane jest zjawienie się na miejscu w 30 minut.
24. Zapewnienie obecności informatyka w jednostce minimum 3 razy w tygodniu przez co najmniej 4 godziny dziennie lub dłużej zależnie od ilości pracy do wykonania.
25. Zapewnienie stałej opieki informatycznej poza godzinami normalnej pracy jednostki w przypadku awarii i awarii krytycznych. Godziny normalnej pracy określono od 7:00 do 15:00
26. Wymagana znajomość sprzętu sieciowego cisco, Fortigate, Edgecore
27. Pełnienie funkcji Administratora sieci Informatycznych (ASI)
Czynności dodatkowe:
1. Nadawanie uprawnień do serwera poczty elektronicznej oraz oprogramowania aplikacyjnego m.in. zakładanie, odblokowanie, usuwanie kont
2. Dokumentacja inwentaryzacyjna w postaci rejestru sprzętu komputerowego na zlecenie i po konsultacji z zamawiającym
3. Pomoc w przekazaniu danych do jednostek nadrzędnych i współpracujących z NFZ, PZH, Banków, ZUS, US itp. Na zlecenie i po konsultacji z zamawiającym.
4. Nadzorowanie przeglądu technicznego systemu klimatyzacji serwerowniach raz w roku
5. Obsługa strony internetowej szpitala i BIP- aktualizację treści strony oraz umieszczanie ogłoszeń na zlecenie zamawiającego.
6. Wykonawca udostępni urządzenia zastępcze w przypadku awarii sprzętu zamawiającego na czas usunięcia awarii lub zakupu nowego urządzenia przez zamawiającego, jednak nie dłużej niż jeden miesiąc.
7. Obsługa i serwis systemów:
a. Kontrola dostępu z serwerowniach
b. Monitoring i alarm w serwerowniach
c. Alarm w główny biurowcu (budynek administracji)
d. Udokumentowany w formie papierowej, przegląd techniczny systemów wymienionych w tym punkcie - przynajmniej raz w roku lub na zlecenie zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250920 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250920 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250920 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Comel Informatyka Sp. z O.O.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Comel IT Sp. z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421800937
7.3.3) Ulica: Koszalińska 22
7.3.4) Miejscowość: Miastko
7.3.5) Kod pocztowy: 77-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250920 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |