Opracowanie dok. projektowo-kosztorysowej dla przedsięwzięcia pn. Rozbiórka istniejącej i budowa nowej sali sportowej wraz z przebudową zaplecza szatniowego przy SP im. T. Kościuszki w Gębicach
GMINA MOGILNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269422
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269422/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 09:08
- Lokalizacja
- Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5dc5723f-1368-46a7-a2d5-cbc287fcae1c
- Identyfikator
- 5571674964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269422 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dok. projektowo-kosztorysowej dla przedsięwzięcia pn. Rozbiórka istniejącej i budowa nowej sali sportowej wraz z przebudową zaplecza szatniowego przy SP im. T. Kościuszki w Gębicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOGILNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Mogilno
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523185532
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@mogilno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mogilno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mogilno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dok. projektowo-kosztorysowej dla przedsięwzięcia pn. Rozbiórka istniejącej i budowa nowej sali sportowej wraz z przebudową zaplecza szatniowego przy SP im. T. Kościuszki w Gębicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dc5723f-1368-46a7-a2d5-cbc287fcae1c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269422
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023510/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Opracowanie dok. projektowo-kosztorysowej dla przedsięwzięcia pn. Rozbiórka istniejącej i budowa nowej sali sportowej wraz z przebudową zaplecza szatniowego przy SP im. T. Kościuszki w Gębicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197750
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WFE.271.6.2026.WFE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229833,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) opracowanie koncepcji architektonicznej oraz kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla rozbiórki istniejącej sali sportowej oraz budowy nowej, a także przebudowy zaplecza szatniowego, wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnej zezwalającej na realizację robót budowalnych (dz. nr 152/26 obręb Marcinkowo, gmina Mogilno),
2) uzyskanie map oraz innych niezbędnych opracowań geodezyjnych,
3) uzyskanie, w razie potrzeby, warunków technicznych przyłączy do sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, elektroenergetycznej, do sieci kanalizacji deszczowej,
4) uzyskanie prawomocnej i ostatecznej decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego,
5) uzyskanie opinii sanitarnych i ppoż. (jeżeli zakres przedsięwzięcia i przepisy prawa w tym zakresie tego wymagają),
6) uzyskanie innych niezbędnych zgód, zezwoleń, opinii, decyzji itp. niezbędnych do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację robót budowalnych,
7) uzyskanie decyzji na wycinkę drzew i krzewów (jeżeli będzie taka potrzeba),
8) wykonanie przedmiarów robót oraz sporządzenie kosztorysów inwestorskich dla poszczególnych branż, zgodnie z wymogami ustalonymi Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. z 2021 poz. 2458).
9) przygotowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
10) przeprowadzenie niezbędnych badań geotechnicznych i sporządzenie stosownej dokumentacji, w tym opracowań, ekspertyz niezbędnych dla prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia,
11) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody
na realizację przedsięwzięcia (jeżeli będzie to wymagane),
12) sprawowanie kompleksowego nadzoru autorskiego zgodnie z obowiązującymi przepisami nad realizacją robót budowlanych w całym okresie realizacji robót budowlanych wykonywanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ oraz dokumentacja graficzna, stanowiąca Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216326,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216326,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216326,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PALIGA DESIGN Robert Paliga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340140410
7.3.3) Ulica: Witosa 1G/2
7.3.4) Miejscowość: Koronowo
7.3.5) Kod pocztowy: 86-010
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216326,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |