Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, bezwypadkowych i wolnych od wad (fizycznych i prawnych) 6 samochodów osobowych typu SUV dla WIORIN w Poznaniu (3).

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269489
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269489/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-01 09:30
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9cc192a2-1966-4f32-ad37-b01399d52e78
Identyfikator
7792172446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL · lot 0
533 574 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269489 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, bezwypadkowych i wolnych od wad (fizycznych i prawnych) 6 samochodów osobowych typu SUV dla WIORIN w Poznaniu (3).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu

1.3.) Oddział zamawiającego: WIORIN Poznań

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634298402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka, 250 B

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-166

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi-poznan@piorin.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://piorin.gov.pl/wiorin/wielkopolskie/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305338

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sprawowanie nadzoru nad zdrowiem roślin, zapobieganie zagrożeniom dla zdrowia ludzi, zwierząt i środowiska związanych z obrotem i stosowanie środków ochrony roślin i nawozów oraz materiałem siewnym.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, bezwypadkowych i wolnych od wad (fizycznych i prawnych) 6 samochodów osobowych typu SUV dla WIORIN w Poznaniu (3).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cc192a2-1966-4f32-ad37-b01399d52e78

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269489

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110481/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup 6 samochodów osobowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228231

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.272.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, bezwypadkowych i wolnych od wad (fizycznych i prawnych) 6 samochodów osobowych typu SUV dla Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia minimum 2 letniej gwarancji na silnik i podzespoły oraz gwarancji producenta na powłoki lakiernicze i perforację elementów nadwozia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 486000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 997836 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 533574 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "TANDEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252030759

7.3.4) Miejscowość: Będzin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 533574 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-15
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy