Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dębica w ramach zadania: „Chodniki i drogi”.

Gmina Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269522
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 09:38
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da6c80c2-0f57-4407-b400-153f0e923422
Identyfikator
8722216736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
2 978 740,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269522 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dębica w ramach zadania: „Chodniki i drogi”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 146803310; 146803342

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da6c80c2-0f57-4407-b400-153f0e923422

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dębica w ramach zadania: „Chodniki i drogi”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da6c80c2-0f57-4407-b400-153f0e923422

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037772/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dębica w ramach zadania: „Chodniki i drogi”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195628

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.06.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3460407,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane:
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Dębica w ramach zadania: „Chodniki i drogi”.
Lokalizacja odcinków dróg przeznaczonych do przebudowy:
1) Nagawczyna dz. nr ewid. 16/74 – odcinek długości 68 mb
2) Nagawczyna dz. nr ewid. 2113 – odcinek długości 149 mb
3) Paszczyna dz. nr ewid. 1168 – odcinek długości 87 mb
4) Paszczyna dz. nr ewid. 1177 – odcinek długości 88 mb
5) Zawada dz. nr ewid. 381/55 – odcinek długości 83 mb
6) Podgrodzie dz. nr ewid. 685 – odcinek długości 330 mb
7) Gumniska dz. nr ewid. 258 – odcinek długości 450 mb
8) Latoszyn dz. nr ewid. 136/3 – odcinek długości 644 mb
9) Pustków dz. nr ewid. 240 – odcinek długości 268 mb
10) Pustków dz. nr ewid. 679 – odcinek długości 188 mb
11) Zawada dz. nr ewid. 901/15 – odcinek długości 57 mb
12) Zawada dz. nr ewid. 1091 – odcinek długości 205 mb
13) Kozłów dz. nr ewid. 760/7 – odcinek długości 75 mb
14) Nagawczyna dz. nr ewid. 20/45 – odcinek długości 107 mb
15) Braciejowa dz. nr ewid. 1532/2 – odcinek długości 55 mb
16) Brzeźnica dz. nr ewid. 951/4 – odcinek długości 450 mb
17) Gumniska dz. nr ewid. 537/2 – odcinek długości 145 mb
18) Gumniska dz. nr ewid. 179 – odcinek długości 30 mb
19) Stasiówka dz. nr ewid. 1649/3 – odcinek długości 230 mb
20) Stobierna dz. nr ewid. 462/3 – odcinek długości 190 mb

Podane nr działek ewidencyjnych jak i mapa z lokalizacją dróg do przebudowy służą do przybliżonej lokalizacji drogi podlegającej przebudowie. Dokładna lokalizacja jest przedstawiona na załącznikach graficznych, oddzielnie dla każdego odcinka drogi.

W ramach zamówienia należy także wykonać geodezyjną inwentaryzację powykonawczą przebudowanych odcinków dróg.

2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi:

a) dokumentacja projektowa tj. :
- dokumenty umożliwiające jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót podstawowych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji ich wykonywania - opis przedmiotu zamówienia, mapa z lokalizacją dróg do przebudowy,
- przedmiar robót, oraz
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,
- wykonane przez: „ArchiKom” Biuro Projektowe,
Firma Handlowo-Usługowa „NOWY ŚWIAT”,
Rafał Szymaszek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2978740,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3481156,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2978740,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691757950

7.3.3) Ulica: Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, brukarskie, odwodnienie, zabezpieczenie sieci, oznakowanie, roboty wykończeniowe.

Podwykonawcy nieznani na etapie zawarcia umowy.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2978740,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane