Dokumentacja - "Przebudowa drogi powiatowej nr 1306G Łebieniec - Szczenurze w km 2+280 do km 3+150 wraz z budową ścieżki rowerowej - ZRID"

Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269527
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269527/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 09:39
Lokalizacja
Lębork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7c4e5e4-4662-4c24-9bdd-93a6c2f67379
Identyfikator
8411609072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

JM Nadzory, Projektowanie s.c. Jacek i Michał MarciniakChojnice, PL · lot 0
97 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269527 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja - "Przebudowa drogi powiatowej nr 1306G Łebieniec - Szczenurze w km 2+280 do km 3+150 wraz z budową ścieżki rowerowej - ZRID"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A

1.5.2.) Miejscowość: Lębork

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 8623 987

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@zdplebork.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7c4e5e4-4662-4c24-9bdd-93a6c2f67379

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie drogami publicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokumentacja - "Przebudowa drogi powiatowej nr 1306G Łebieniec - Szczenurze w km 2+280 do km 3+150 wraz z budową ścieżki rowerowej - ZRID"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7c4e5e4-4662-4c24-9bdd-93a6c2f67379

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269527

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012256/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Dokumentacja - Przebudowa drogi powiatowej nr 1306G Łebieniec - Szczenurze w km 2+280 do km 3+150 wraz z budową ścieżki rowerowej - ZRID

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: zdp.2611.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres zamówienia:
Obejmuje wykonanie projektu budowlanego oraz wykonawczego wraz z materiałami przetargowymi dla zadania: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1306G Łebieniec – Szczenurze w km 2+280 do km 3+150 wraz z budową ścieżki rowerowej – ZRID” wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID na opracowaną dokumentację projektową.
Długość projektowanej drogi wynosi 0,870 km, droga zbiorcza, kategoria ruchu KR 3-4.
Sugerowane założenia projektowe w tym parametry i założenia konstrukcyjne projektowanej drogi:
- wzmocnienie konstrukcji i poszerzenie jezdni do szerokości 6,0 m;
- przebudowa skrzyżowania z DP 1302G w km 3+150;
- ścieżka rowerowa usytuowana na poziomie i przy jezdni od km 2+280 do 2+885 str. P, od 2+885 do 3+150 str. L;
- zabezpieczenie krawędzi jezdni na łukach wewnętrznych i zjazdach opornikami;
- odprowadzenie wody powierzchnio do istniejących rowów odparowujących;
- wykonanie utwardzonych zjazdów w obrębie pasa drogowego;
- wykonanie kanału technologicznego lub uzyskanie zwolnienia z obowiązku zlokalizowania kanału technologicznego;
- realizacja uzgodnień branżowych;
- wskazanie drzew do wycinki;
- ocena stanu technicznego istniejących przepustów wraz z ich ewentualną przebudową.
2. W skład opracowania wchodzą:
2.1 branża geodezyjna - podziały nieruchomości około 3 szt.;
2.2 projekt drogowy;
2.3 projekt branży teletechnicznej: ewentualne usuniecie kolizji i kanał technologiczny;
2.4 projekt branży energetycznej: ewentualne usuniecie kolizji;
2.5 uzgodnienia branżowe;
2.6 uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID na opracowaną dokumentację projektową.
3. Zamówienie obejmuje:
3.1 Wykonanie Projektu budowlanego, w tym: Projektu zagospodarowania terenu, Projektu architektoniczno-budowlanego i Projektu technicznego z przekrojem podłużnym i przekrojami poprzecznymi i geometrią łuków, wraz ze specyfikacjami wykonania robót, przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim oraz wszelkie inne niezbędne opracowania towarzyszące i uzgodnienia.
3.2 W szczególności:
1. Uzyskanie we własnym zakresie aktualnej mapy do celów projektowych
Wymagania dotyczące mapy:
- podkład powinien zostać przyjęty do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego
w Starostwie Powiatowym w Lęborku - skala 1:500,
2. Wykonanie pełnej i szczegółowej inwentaryzacji uzbrojenia podziemnego i naziemnego oraz wjazdów. Inwentaryzację należy uzgodnić z zarządcą drogi w zakresie uzgodnień lokalizacji urządzeń obcych, a niezrealizowanych jeszcze w terenie przed sporządzeniem mapy.
3. Wykonanie szczegółowej inwentaryzacji nawierzchni, zjazdów, przepustów, drzew do wycinki
4. Złożenie w imieniu Zamawiającego wniosku o zwolnienie z obowiązku zlokalizowania kanału technologicznego. W przypadku odmowy wykonanie projektu kanału technologicznego.
5. Wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych - 3 egz.
6. Wykonanie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót – 2 egz.
7. Wykonanie przedmiarów robót -2 egz.
8. Wykonanie kosztorysów ofertowych w układzie SST– 2 egz.
9. Uzyskanie opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów, których obowiązek dołączania wynika z przepisów odrębnych ustaw lub kopii tych opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów.
10. Uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID na opracowaną dokumentację projektową.
11. Wykonanie 1 egzemplarza całego projektu w formie numerycznej na płytach CD (dodatkowo cześć rysunkowa należy dostarczyć w formie kompatybilnym z programem AutoCad).
12. Wykonanie konsultacji społecznych – min. 2 spotkania na terenie gminy Wicko.
13. Wykonanie i zatwierdzenie projektu Stałej Organizacji ruchu – 3 egz.
4. W ramach uzgodnionej ceny ofertowej Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia nadzoru autorskiego nad wykonanym opracowaniem projektowo-kosztorysowym (tj. nadzór nad zgodnością realizowanej inwestycji z projektem oraz uzgadnianie możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do projektu). W trakcie prowadzenia zaprojektowanych robót budowlanych Wykonawca zobowiązany jest do wizyt na terenie budowy (minimum 3) na pisemne wezwanie wynikający z błędów projektowych nie jest pobytem w ramach nadzoru autorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299117,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JM Nadzory, Projektowanie s.c. Jacek i Michał Marciniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552128462

7.3.3) Ulica: Pogodna 1

7.3.4) Miejscowość: Klawkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-11-15
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi