Wykonanie dokumentacji projektowej na Budowę toru speedrowerowego, drogi dojazdowej do toru speedrowerowego oraz kładki nad istniejącym torem rolkarskim przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269591
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 09:52
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aae653d0-0bd9-4d03-b8bf-4efdc5ec1b96
Identyfikator
8942926635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

ASPA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
79 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269591 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej na Budowę toru speedrowerowego, drogi dojazdowej do toru speedrowerowego oraz kładki nad istniejącym torem rolkarskim przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020656009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubińska 53

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-623

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 73 88 200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spartan.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartan.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spartan.logintrade.net/zapytania_email,229823,dc72272d66994c0f2e81e1fb55c434a4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej na Budowę toru speedrowerowego, drogi dojazdowej do toru speedrowerowego oraz kładki nad istniejącym torem rolkarskim przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aae653d0-0bd9-4d03-b8bf-4efdc5ec1b96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215294

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/9/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa – Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa toru speedrowerowego, drogi dojazdowej do toru speedrowerowego oraz kładki nad istniejącym torem rolkarskim przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu”, w szczególności:
a) projektu budowlanego,
b) projektu wykonawczego,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
d) przedmiarów robót,
e) kosztorysów inwestorskich,
f) uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym pozwolenia na budowę.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy wykonany przez ASPA Pracownię Architektoniczną Maciej Szarapo Łukasz Komar Spółka jawna ul. Zielonego Dębu 6, 51-621 Wrocław.
Program Funkcjonalno-Użytkowy został przygotowany pod formułę „zaprojektuj i wybuduj”. Na potrzeby niniejszego postępowania należy wykorzystać zapisy dotyczące wykonania dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170970,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASPA Pracownia Architektoniczna 2 Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8982178435

7.3.3) Ulica: ul. Zielonego Dębu 6

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-621

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie:
- 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy - przekazanie Zamawiającemu dokumentację projektową i złożenie kompletnego i poprawnego wniosku o wydanie pozwolenia na budowę,
- 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy - przekazanie Zamawiającemu ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę wraz z zaświadczeniem o jej ostateczności.
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi