Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu działalności PPK Sp. z o. o. w Połczynie-Zdroju, w tym z terenu trzech Cmentarzy Komunalnych
Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00514216
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00514216/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-24 14:33
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab83fcaa-ea4f-43a3-b8e2-49a2d4b02992
- Identyfikator
- 6721828904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00514216 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu działalności PPK Sp. z o. o. w Połczynie-Zdroju, w tym z terenu trzech Cmentarzy Komunalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331257731
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 16
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ppkpolczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppkpolczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab83fcaa-ea4f-43a3-b8e2-49a2d4b029921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu działalności PPK Sp. z o. o. w Połczynie-Zdroju, w tym z terenu trzech Cmentarzy Komunalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab83fcaa-ea4f-43a3-b8e2-49a2d4b02992
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514216
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476832
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 403500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. 1996 Nr 132 poz. 622 z późn. zm.), zapisami uchwały Nr /XX/240/20 z dnia 22 października 2020 r. Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie uchwalenia aktualizacji Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2020-2026 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2027-2032 oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Połczyn-Zdrój, odpadów zebranych przez Zamawiającego w wyniku działania służb komunalnych związanych z oczyszczaniem ulic, placów, terenów zieleni, remontem zasobów mieszkaniowych, trzech cmentarzy w miejscowościach: Połczyn-Zdrój, Toporzyk, Popielewo oraz wytworzonych w siedzibie Zamawiającego przy ul. Jana Pawła II 16
w Połczynie-Zdroju w przybliżonych ilościach:
1) Cmentarz Komunalny Połczyn-Zdrój
30 szt. pojemników 1100 l na Odpady ulegające biodegradacji (200201) – odbiór na zgłoszenie,
30 szt. pojemników 1100 l na Inne odpady nie ulegające biodegradacji z ogrodów, parków w tym z cmentarzy (200203) – odbiór na zgłoszenie.
2) Cmentarz Komunalny Toporzyk
1 pojemnik 1100 l na Odpady ulegające biodegradacji (200201) – odbiór na zgłoszenie,
1 pojemnik 1100 l na Inne odpady nie ulegające biodegradacji z ogrodów, parków w tym z cmentarzy (200203) – odbiór na zgłoszenie.
3) Cmentarz Komunalny Popielewo
1 pojemnik 1100 l na Odpady ulegające biodegradacji (200201) – odbiór na zgłoszenie,
1 pojemnik 1100 l na Inne odpady nie ulegające biodegradacji z ogrodów, parków w tym z cmentarzy (200203) – odbiór na zgłoszenie.
4) Działania służb komunalnych związanych z oczyszczeniem ulic, placów, terenów zieleni oraz remontem zasobów mieszkaniowych:
a. Kontener o pojemności 7 m3 KP-7 – odbiór na zgłoszenie,
b. Kontener o pojemności 10 m3 KP-10 – odbiór na zgłoszenie.
5) Park Zdrojowy: Pojemnik na odpady zmieszane 1100 l – na zgłoszenie.
2. Odpady przewidziane do odbioru i zagospodarowania, zgodnie z katalogiem odpadów:
• Niesegregowane odpady komunalne (200301);
• Odpady ulegające biodegradacji (200201);
• Odpady z czyszczenia ulic i placów (200303);
• Odpady z rozbiórek i remontów (170101, 170102, 170103, 170107, 170180, 170380);
Inne odpady nie ulegające biodegradacji z ogrodów, parków w tym z cmentarzy (200203);
Odpady wielkogabarytowe (200307) ;
Szkło (150107, 200102);
Papier i tektura (150101, 200101);
Zmieszane odpady opakowaniowe, w tym tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe ( 150102, 150104, 150105, 150106, 200139, 200140).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najkorzystniejszą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty – art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych(Dz. U. z 24.10.2019 r. poz. 2019 z póź.zm.), zwaną dalej „ustawą Pzp”.W terminie przewidzianym na składanie ofert wpłynęła jedna oferta. Zamawiający przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 403 500,00 zł netto.
Cena oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 421610 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421610 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZAMÓWIENIE UNIEWAŻNIONO| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |