Zakup usługi cateringowej dla uczestników warsztatów wiosenno-jesiennych oraz zakup usługi cateringowej dla uczestników konferencji w ramach operacji Dni Pola 2026

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269646
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 10:08
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b297703-d5d7-4a35-aaa2-0163632f08d4
Identyfikator
8961000264
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

2 przyznane

BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNARawicz, PL · lot 0
4050 PLN
BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNARawicz, PL · lot 1
3510 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269646 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usługi cateringowej dla uczestników warsztatów wiosenno-jesiennych oraz zakup usługi cateringowej dla uczestników konferencji w ramach operacji Dni Pola 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006011298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-033

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299717

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Działalność określona w ustawie z dnia 22 października 2004 r. o jednostkach doradztwa rolniczego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usługi cateringowej dla uczestników warsztatów wiosenno-jesiennych oraz zakup usługi cateringowej dla uczestników konferencji w ramach operacji Dni Pola 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b297703-d5d7-4a35-aaa2-0163632f08d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082818/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Zakup usługi cateringowej dla uczestników warsztatów wiosenno-jesiennych oraz zakup usługi cateringowej dla uczestników konferencji w ramach operacji Dni Pola 2026.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Operacja współfinans. ze środków UE w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „KSOW+”Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.Operacja opracowana przez DODR z siedzibą we Wrocławiu w ramach operacji do realizacji w Planie operacyjnym KSOW+ na 2025 r.Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Roln. i Rozwoju Wsi.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.260.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 10829,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup usługi cateringowej (serwis kawowy ciągły i obiad) dla łącznej liczby 50 uczestników warsztatów (25 uczestników w ramach jednych warsztatów) w ramach operacji pt. „Pielęgnacja starych odmian: Dolnośląskie warsztaty sadownicze – cykl wiosenno-jesienny”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 6659,84 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup usługi cateringowej (serwis kawowy ciągły i obiad) dla 50 osób uczestniczących w konferencji w ramach operacji Dni Pola 2026 – „Zdrowa Gleba – jak przeciwdziałać zakwaszeniu i agrofagom zagrażającym plonom”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 6659,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6472,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BREWICZ A.K. Kaniewscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 699-196-02-75

7.3.3) Ulica: Targowa 1

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3510,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5499,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3510,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BREWICZ A.K. Kaniewscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 699-196-02-75

7.3.3) Ulica: Targowa 1

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3510,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 dni

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi