Wykonanie, dostarczenie oraz montaż zabudów stolarskich i ślusarskich
POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W WEJHEROWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269713
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-01 10:26
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87b1aa9d-85b7-454c-9ea0-3c11a2ce2559
- Identyfikator
- 5882406616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269713 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie, dostarczenie oraz montaż zabudów stolarskich i ślusarskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W WEJHEROWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: PBPW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 222183980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pbpw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pbpw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87b1aa9d-85b7-454c-9ea0-3c11a2ce25591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie, dostarczenie oraz montaż zabudów stolarskich i ślusarskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87b1aa9d-85b7-454c-9ea0-3c11a2ce2559
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209457
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie, dostarczenie oraz montaż zabudów stolarskich i ślusarskich.
2. Wykonanie bezwzględnie musi być poprzedzone zebraniem pomiarów przez wykonawcę, zabudowy winny być wykonane z materiałów określonych w specyfikacji oraz uwzględniać wszystkie uwagi widniejące w dokumentacji. Wybór materiałów wykończeniowych zastrzega sobie zamawiający. Wykonawca przystępując do przetargu powinien przedstawić fotograficzną dokumentację przynajmniej 2 kompleksowych realizacji zabudów na wymiar wykonanych w ostatnich 2 latach.
3. Dodatkowo dostarczenie, zamontowanie oraz podłączenie:
1) Lodówka podblatowa do zabudowy szer. 55-60 cm
2) Zmywarka do zabudowy szer. do 45 cm
3) Okap podszafkowy do zabudowy z filtrem węglowym, bez możliwości podłączenia do komina
4) Płyta elektryczna dwupalnikowa
5) Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do umieszczenia w szafce kuchennej
6) Zlewozmywak podwieszany do szafki 60 cm, kolor stal nierdzewna, z przelewem, korek w kolorze stali nierdzewnej szczotkowanej, syfon
7) Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką w kolorze stali nierdzewnej szczotkowanej
8) Umywalka ceramiczna z przelewem, prostokątną, podwieszana, do szafki 50 cm, korek biały ceramiczny, syfon oszczędzający miejsce
9) Bateria umywalkowa stawiana, rozmiar m, kolor stal nierdzewna
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
1) zakup i dostawę mebli wolnostojących zgodnie ze specyfikacją wraz z usługą transportu oraz montażu/złożenia w miejscu inwestycji. Dodatkowo uwzględnić montaż/złożenie i przedstawić jako wyszczególnioną kwotę. Wybór konkretnych modeli oraz materiałów wykończeniowych spośród przedstawionych propozycji zastrzega sobie zamawiający.
2) zakup i dostawę oświetlenia, dodatków oraz płytek zgodnie ze specyfikacją wraz z usługą transportu w miejsce inwestycji. Dodatkowo uwzględnić montaż/złożenie i przedstawić jako wyszczególnioną kwotę. Wybór konkretnych modeli oraz materiałów wykończeniowych spośród przedstawionych propozycji zastrzega sobie zamawiający.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Stąd postępowanie podlega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 7 ustawy Pzp| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |