Roboty instalacyjne, biały montaż oraz zabudowa drewniana schodów, parapetów i grzejników w ramach zadania pn. Wyposażenie wielofunkcyjnego budynku usług społecznych na terenie osiedla Niepodległości
GMINA MIASTA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269764
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269764/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-01 10:41
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-719e6f25-a834-43a3-8fa5-35da35ccca94
- Identyfikator
- 8681001825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269764 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty instalacyjne, biały montaż oraz zabudowa drewniana schodów, parapetów i grzejników w ramach zadania pn. Wyposażenie wielofunkcyjnego budynku usług społecznych na terenie osiedla Niepodległości
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 014 61-49-100
1.5.8.) Numer faksu: 014 61-18-399
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-719e6f25-a834-43a3-8fa5-35da35ccca941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty instalacyjne, biały montaż oraz zabudowa drewniana schodów, parapetów i grzejników w ramach zadania pn. Wyposażenie wielofunkcyjnego budynku usług społecznych na terenie osiedla Niepodległości2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-719e6f25-a834-43a3-8fa5-35da35ccca94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269764
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067089/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wyposażenie wielofunkcyjnego budynku usług społecznych na terenie osiedla Niepodległości
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241753
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 113909,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn.: Roboty instalacyjne, biały montaż oraz zabudowa drewniana schodów, parapetów i grzejników w ramach zadania pn. Wyposażenie wielofunkcyjnego budynku usług społecznych na terenie osiedla Niepodległości.Część I - roboty instalacyjne: biały montaż wyposażenia sanitarnego
Przedmiotem zamówienia są roboty instalacyjne wykończeniowe obejmujące: dostawę, wniesienie, montaż oraz przekazanie do użytkowania fabrycznie nowych, nieużywanych elementów wyposażenia sanitarnego (wraz z wykonaniem próby szczelności instalacji oraz wykończeniem szczelin na styku silikonem sanitarnym), w szczególności umywalek, misek ustępowych, armatury oraz wyposażenia łazienek (desek sedesowych, przycisków do wc, uchwytów, wieszaków na ubrania, podajników na papier, szczotek toaletowych itd.) i pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w całym budynku (dotyczy również części przychodni i świetlicy seniora). Elementy stanowią wyposażenie pomieszczeń i muszą być wykonane z materiałów odpornych na wilgoć, środki czystości oraz intensywne użytkowanie,
a także spełniać wszystkie wymagane normy. Zakres zamówienia obejmuje montaż elementów i ich podłączenie do istniejącej instalacji w zakresie niezbędnym do uruchomienia, sprawdzenie szczelności oraz przekazanie do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39290000-1 - Wyposażenie różne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 62402,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn.: Roboty instalacyjne, biały montaż oraz zabudowa drewniana schodów, parapetów i grzejników w ramach zadania pn. Wyposażenie wielofunkcyjnego budynku usług społecznych na terenie osiedla Niepodległości.Część II - wykonanie zabudowy drewnianej schodów betonowych sceny, drewnianych parapetów
wraz z drewnianą zabudową na grzejniki.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz montaż elementów wyposażenia wnętrz
o charakterze stałym, wykonanych na wymiar, w szczególności zabudowy betonowych schodów
(tzw. okładzina stopni i spocznika widowni), drewnianych wewnętrznych parapetów oraz zabudów
i obudów instalacyjnych – grzejników (tzw. osłona na grzejniki). Zakres zamówienia obejmuje wykonanie elementów na podstawie pomiarów z natury w budynku, ich transport, montaż instalacji, dopasowanie do istniejących warunków technicznych oraz przekazanie do użytkowania w stanie kompletnym. Elementy muszą być w odpowiedni sposób zaimpregnowane i przygotowane do użytku dla dzieci zgodnie ze wszystkim znanymi normami, co oznacza że użyte impregnaty muszą posiadać wymagane atesty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 51506,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 29.05.2026 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku odpuszczenie do udziału albo żadnej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 29.05.2026 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku odpuszczenie do udziału albo żadnej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |